#Rally Sardinya rallisi çok iyiydi be!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CaSkAlAyNeN @caskalaynen

  Son etap öncesi 0,8 sn gerideyken, son etapta 1,5 sn fark atıp yarışıda 0,7 sn farkla kazandı..Ralli'de zor görülebilecek bir fark..

 • Anonim @anonim

  Çok kisaymiş özetleri YouTube'dan baktım, 1,5-2 dakikalık videolar koymuşlar yalnızca

  • Batuhan @achfighter

   WRC, internet üzerinden sadece kendi sitesinde yayın yapıyor o da parayla. Yani WRC de plus üyelik sistemine geçti bayadır.

   Onun dışında A Spor HD pazar günü canlı olarak veriyor.

  • Anonim @anonim

   @achfighter ralli seyreden var mı ki bu kadar, internetten paralı yayın yaparak küçük kitleyi iyice küçük tutuyorlar? Daha fazla izleyici çekmek için en azından uzun geniş özet koymaları lazım youtube'a. 1,5 dklik video izledim kapattım mesela, bir daha yıllarca görmesem aklıma gelmez benim ralli.

  • Batuhan @achfighter

   @anonim Ben pist yarışlarını sevmiyorum. Yine benim gibi sadece ralli seven tanıdıklarım var ama fazla değiliz. Zaten o yüzden yarışlar da düştü.

   Avrupalı Schengen ile o ralli senin bu ralli benim geziyor. Zaten haritaya bakarsan bir Avrupa kaldı. Onun dışında ralliye bakan pek yok. Bir de ralli Avrupalı bir spor dalı denilebilir. En kral Amerikalı pilot bile rallide çuvallıyor. Ken Block, Tanner Foust bunlar hep asfaltta başarılı. Ken Block bir iki toprak etabı yaptı. Hemen taklayı çaktı. 😀