Ormanlar İçindekilerle Birlikte Satılıyor.
"Yeni düzenleme ile ormanlar 5 yıl boyunca kullanılması için şirketlere satılacak. Böylece devlet ormanları holding ormanları haline dönüşecek.

Ormanı ihaleyle alan şirketler, önceden işaretlenmiş canlı ağaçları diledikleri zaman kesip diledikleri gibi işleyecek ya da satacaklar.

Değerlendirme yapan bir orman kooperatifi yöneticisi, “Ülkenin bütün ormanlarının holdingler tarafından paylaşılmasının önü açıldı. Ormanı alan holdingler artık kendi bölgelerine bırakın vatandaşı isterlerse ayıyı bile sokmazlar” dedi. "

Hadi özelleştirmeyle fabrikalar şirketler daha iyi hizmet verilir daha hijyenik daha işlevsel oldu bahanesiyle savunulurdu. Ormanı satmanın ne bahanesi var? Nişasta bazlı şekerin ithalatında vergi kalkması şeker fabrikalarının satılıp emperyalistlerin tekel fabrikalarına yaptığı gibi hiç etmesiyle artık kendi istedikleri sağlıksız obezite eden şekerleri onlardan alacağız. Havası kirli, çevre kirli, ses kirli, ekonomi kirli, eğitim kirli, hukuk kirli. Düşman savaşaçıp asker kaybetmektense, malum partiyi başa koyup yapmak istediklerini aynen yaptırıyorlar. Survivor başlıklarında tartışın, sahte haberlerini dinleyin aman ha uyanırız maazallah.

BeğenFavori PaylaşYorum yap