Ekran kartı alacak arkadaşlar. Newegg'den biraz daha ucuza alışveris yapabilirsiniz. Lütfen yeaaaw bitcoin yüzünden alamıyoruz demesinler. Azcık araştırsınlar. Newegg güzellik yapıp her kişiye bir adet kart satıyor.Doğrudan Newegg'in sattığı ürünler daha ucuz. Eğer ki satıcı uShopMall ise fiyatlar biraz daha pahalı oluyor. Tek dikkat etmeniz gereken belirtilen fiyatın üstüne +%18 kdv ve ortalama 100 lira kargo ücreti eklemek. Garanti konusunda bir şey söyleyemicem, o konuda haklısınız bir ton para verip 1000 takla ile yurt dışından alışveriş yapıp garantiden mahrum kalmak kötü bir şey ama konu ekran kartı olunca genelde garanti pek işe yaramıyor. Ekran kartı arızaları bir kullanıcı hatası yoksa genelde garanti kapsamında olmuyor. Zaten çoğu sorun, ya soğuk lehim kaynaklı yada kısa devre sorunu oluyor.
Velhasılıkelam ref'li linkime tıklayarak alışveriş yapabilirsiniz. ; https://www.newegg.com/global/tr/Desktop-Graphics-Cards/SubCategory/ID-48?Tid=714458

😆 Ref falan yok o işin şakası sadece. Lütfen suçu habire şekeri alınan çocuk gibi bu mining yada bitcoin işine atmayın. Emin olun aynı kartı daha pahalıya almamızın tek sebebi Gpu üreticilerinin; yeaaw bellek yok, yeaaw üretim yetersiz, yeeaaaw yan yattık çamura battık deyip belki bilerek ve isteyerek üretimi düşük tutup ama kesinlikle fiyatları kendilerinin arttırıp dağıtıcılara da pahalı fiyattan vermeleridir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap