Tesla’nın Otomatik Pilotunu Portakalla Kandıran Adam - Video

2 dakikada bir direksiyona elinizi koymanızı isteyen ve uyarı sesi çıkaran güvenlik sisteminden sıkılan adam, çözümü direksiyona sıkıştırdığı portakalda bulmuş.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ergin Bilgin @erginbilgin

  Sonuçta kaza olursa suç sürücüde mi? Tesla için bitti. Bu kadar.

 • Gump @runforrest

  Kendi kendine gitmesini geçtim şu gereksiz pahalı petrol ürünlerinden kurtulalım bari. Adamlarda galon ile satılıyor yaygınlaşmaz sudan ucuz ama bizde iş çığrından çıktı halen çözüm üretmeye çalışan yok. Tersine başka neye bindirim uygularız diye bakılıyor. Çözüm üreten değil, bürorasi ve vergi üreten bir milletiz. Bknz. Limonata vergisi. :')

 • Ergin Bilgin @erginbilgin

  @runforrest Pahalı olan benzin değil ki, vergisi. Sanıyor musunuz o vergiyi çevreyi kirlettiğimiz için alıyorlar, sigara, alkoldeki vergiyi sağlığımız için alıyorlar? Özellikle vazgeçilemeyecek şeylere bahane bulup vergi alıyorlar zaten. Benzin, bağımlılıklar, ıvır zıvır. Petrolün bitmesi en çok bizim devleti mutsuz eder. Sigara, alkol kullanımı biterse de mutsuz olacakları gibi. Bindirecek başka yer de bulur hemen.

  Elektronik sigara mesela çıktı, İngiltere gibi bir sürü gelişmiş ülkede, Avrupa'da devlet tarafından tavsiye edilen bir şeyken bizim ülkemizde bir anda dünyanın en kötü, en zararlı şeyi olduğuna karar verildi, çünkü vergilendirilemiyor.

  Ha şu olur, alkol, sigara gibi şeyler biter de başka yerden bindirmeye kalkarlarsa uyuttukları halk isyan eder. Şimdi sağlığınız için, doğa için diye kandırıp geçiyorlar.