Bada olması dışında zamanına göre güzel telefonmuş aslında... Samsung S8600 Wave 3 #eskiceptelefonları #samsungwave3

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bedelellis @bedelellis

  Wave 2 daha iyiydi. Tamamen metal kasa ve çok daha albenili bir cihazdı.

 • Orcun @orcun

  Bak gördüm gene sinirlendim. '' biz badaya yatırıp yaptık, uygulamalar geleceeeek, sabredin '' o arada ama sattılar millete badayı, sonuç ne oldu ? söz verilenlerin hiçbirisi yerine getirilmedi öldü kaldı. Sonra babayı verdi bada diye.

 • eSa @esa

  o zamanlar ben yine Symbian derdinde şimdi mi ye taktığım gibi takmıştım kafayı 😀 Şunu da hep merak etmişimdir linux de bile 1 dağıtımın 40 farklı kolu olabiliyor da bunu android de neden yapamıyorlar acaba geliştirme maliyeti yerine daha az iş gücü ile giydirme yapmak daha mı kolaylarına gidiyor ?
  Tizen apk çalıştırsa yada başka bir sistem dese ki geliştiriciye hiç değşiklik ile uğraşmana gerek yok gel direkt markete apk nı yükle hatta ms nin yaptığı gibi hataya düşmeyip geliştiriciden ilk gelenlere 2-3 sene app satışdan pay almayacaz sözü verilse kesintisiz verseler teşvik artsa ?
  Tekel olmasın ya sonra ms gibi dön dolaş aynı yere geliyoruz.

  • Coupe @coupe

   Bir ara Samsung tizen'e uygulama geliştirene para verecek diye duymuştum ama kimse yapmadı herhalde.

  • eSa @esa

   @yenikullanici google bırakmaz 😀 anlamıyorum ms wp için o kadar kolaylık yaptı ki hele 10 gelince direkt ios port mevzusu bile başladı ama yine yapmadılar. Wp her sene sürüm yükseltmeyen bir yapı yani Android gibi her sene 5-6-7 çıkartıp 5 binliralık telefona 2 sene sonunda sürüm vermeyi kesmiyor ama işte bir işler döndü. Kullanıcılar da biraz ezdi misa 950xl varken bende ciddi olarak güzel geliyordu takılma tekleme yok ki düşük donanım da güzel giden bir sistemdi

  • Gökhan @gokhans19

   Bada androidin ilk zamanlarına denk geliyor. Android uçunca kimse badayı takmadı tabi.