JBL T110BT kulaklık kullanan var mı? Şu an Urbanears Sumpan kullanıyorum ve sesinden, malzemesinden çok memnunum da Bluetooth kulaklık hevesine girdim bu aralar. Eli yüzü düzgün gözüken bir bunu buldum. Enpara'nın Jestiniyap kampanyası da boşa gitmesin diyorum. Var mı fikri olan? #kulaklik #KulaklikOnerisi #KulaklıkTavsiyesi #bluetoohkulaklık #jbl

http://www.dr.com.tr/Elektronik/JBL-T110BT-Bluetooth-Kulaklik-CT-IE-JBJBLT110BT/Ev-Elektronigi/Kulakliklar/Kablosuz-Kulakliklar/urunno=0001722641002

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burak @burakk

  JBL o eski JBL değil ya. Kafa bantlı büyük olan bluetooth model kulaklıklarını D&R'da denemiştim geçen yıl. Hiç beğenmemiştim. Bu paylaştığın kulak içi olan bir modeli gerçi test etmedim onu ama diğer modelleri benim hoşuma gitmemişti. Paylaşmak istedim 🙂

  • Doğa @doga

   Aynen hocam eski kalitesi yok o belli. Uygun fiyatlı konumlandırmaya uğraşıyorlar herhalde. Ses kalitesi düşsün neyse de malzeme kalitesi düşmüş herkesin söylediğine göre o kötü.

 • TwoCenk @twocenk

  Kullanıyorum. Sesi eh işte, silikonları bana sert geldi. Eski kulaklıktaki silokonlarımı taktım. Bildirim ışığı Çok kötü. Sarj olurken ve eşleşme esnasında beyaz. Eşleştikten sonra mavi. Geceleri gözümü alıyor diye bant çektim oraya. Bana biraz kısa geldi boyun tarafı. Montun altında kaldığında ( telefonda cepte olunca - mi5 ) anlık bağlantılar atlıyor. Sarjı fena gitmiyor. 1-2 saatlik 3-4 dinleme seansını götürüyor. Boyun arkasında bazen sağa sola kayabiliyor ama hafif olduğu için çok sorun değil. Yassı kablolar kulaklığa hafif bir mukavemet uyguluyor kulaktayken. Mıknatısları sadece taşıma esnasında işe yarıyor. boyundayken daha denk getiremedim.

  • Doğa @doga

   Yorumun için teşekkürler. Anlattığın olumsuzluklar beni kulaklıktan soğutur uzun vadede. Kendimi biliyorum o ışığa kafayı takarım bant falan kar etmez 😀 Ses eh işte derken telefonlarla dahili gelen kulaklıklar gibi mi? Malzeme kalitesi çok iyi gözükmüyor videolarda zaten. Mağazalarda bulabilirsem bir bakacağım.

  • TwoCenk @twocenk

   @dogaylmz pure bass dışında bir ekstrası yok. Ben bassın diğer sesleri engellemesini sevmem, kulağımı ağrıtıyor. O açıdan güzel ama bir daha sorsalar almam herhalde. 3.5 jack sorun çıkarıyor, kablosuz olması sıkıntı. Son 1 senedir ses sistemleri ile hiç mutlu olamadı aram. Ses kalitesi için 7 sene önce alıp kullandığım Sennheiser street 2 den daha güzel geldi. Ama audio Technica ad500x open back ile kıyaslayınca müzikten soğuyor insan.

 • Mehmet @mehmet

  Asla Jbl tavsiye etmiyorum hocam, özellikle servis tarafı berbat.
  Ayrıca o ürünü kullanmasam da başka bir benzerini kullanmaktayız. İki tane aynısından almıştım ve ikisine de keşke almasaydım diyorum.

  • Doğa @doga

   En iyisi Sumpan'la devam etmek o zaman. Malzeme kalitesi benim için önemli kaç saattir Jbl videoları izliyorum ucuz ürünleri hep kötü malzemeden. Urbanears bu açıdan güzel. Bir de belli ki bluetooth kulaklıkların ucuzları hep kötü. Samsung Level U için falan da sesi iyi diyen görmedim. Yani üst düzey olmasına gerek yok ama kutudan çıkan kulaklıktan bir tık iyi olsalar bari.

  • Serdar @seac

   Daha yeni t450bt almıştım inşallah servisle işim olmaz 😕

 • Çetin @zrrckkk

  Bende urbanears in Bluetooth kulak üstünü almayi dusunuyorum var midir deniyen.

 • Maxim Tsigalko @maximtsigalko

  bunda yorumlar iyi değil anlaşılan. qcy q29 düşün. ben kullanmıyorum ama hoşuma gitti incelemelerde.

 • Selda Baydemir @seldabaydemir96

  şuan dinleyerek yazıyorum.
  Yani aşırı aşırı profesyonel bass vermiyor sanırım basslar biraz arkada gibi ama duyabiliyorum yinede. Aşırı pro pro bas istiyorsanız 1 bluetooth almayacaksınız 2 daha fazla para ödeyeceksiniz.
  Bende almadan önce korktum yorumlardan dolayı ama kesinlikle işinizi görecek kadar iyi. Ben dr dan indirimle 140 liraya aldım bence kesinlikle değer. Ses çok temiz ve çok çok güzel beat veriyor. Silikonlu kulaklıklar kulağımdan çıkma sorunu hatta hiç girmeme sorunu yaşıyordum ama bu kulaklıkta aynı sorunu yaşamadım. En küçük silikonu tam oluyor. Aynı zamanda çok güzel bir ses izolasyonu sağlıyor. Trafik de felan dikkat etmelisiniz. Açıkcası en minör basslar için eğitilmiş bir kulağınız yoksa yeterli bir kulaklık. iPhoneun earpodslarıyla aynı sesi veriyor hatta bu daha temiz ses veriyor sanki, ses izolasyonu da earpodslardan daha iyi silikonlardan dolayı.

  Edit: ışığı biraz rahatsız edici olabilir
  kapsama alanı çok güzel cihaza hiç dokunmadan tüm evi rahat dolaşıyorum bağlantı kopmuyor

  • Doğa @doga

   Yorumun için teşekkürler hocam. Geçen sürede Bim'e gelen 40 liralık bluetooth kulaklıktan aldım ve o hevesim geçti 😀 Hem kulak içi kulaklık kullanamadığımı tekrar anladım hem de kulaklığı şarja takmanın sinir bozucu olduğunu gördüm. En azından benim kullanımım için böyle.

   Bass konusunda bir beklentim yok zaten bass düşkünü biri değilim. Öyle çok anlayan biri de değilim ama basstan ziyade dengeli ses seviyorum kulaklıklarda.

  • Maxim Tsigalko @maximtsigalko

   @doga headset kulakları ağrıtmıyor mu belli süre sonra?

  • Doğa @doga

   @maximtsigalko headset kullanmıyorum hocam. Earpods benzeri kulaklık kullanıyorum. Headset de aldım geçen sürede memnun kalmayıp arkadaşa verdim, cidden rahatsızdı benim için kullanımı.

  • fatihgunes @fatihgunes

   merhaba, earpodslarla seviye olarak mı kalite olarak mı aynı sesi veriyor? bisiklet sürerken müzik dinlerken earpodslar istediğim yükseklikte ses vermediği için değiştirmek istiyordum.

 • Ekin Üsküner @euskuner

  ben de suan kullaniyorum gerveketen cok guzel ama geceleri isigi cok parliyor ve merak ettigim bir sey var su gecirip gecirmedigini biliyor mususnuz?