En ufak sıkıntıda hemen temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp Fatih Terim çıkarıldığı müddetçe, Galatasaray’ın beli doğrulmaz.

Türkiye futbolunun anasını ağlatan, kendi ülkesinin takımından milyonlarca Euro tazminat alan biri bırak Galatasaray’ı hiçbir takıma fayda sağlayamaz.

Zaten gram umurumda değil 22 tane adam top peşinde koşuyor diye milyon euro alıyor derdi milleti geriyor hiç anlamadım neden izler millet ama bunu söylemek istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • YasinC @yasinc

  Futbolu pek takip etmem ancak Muslera’nın GS’yi yıllardır sırtladığını ben bile biliyorum. BJK yenilgisinde adamı direk sattılar. Küfürler vs gırla havada uçuşuyordu.

 • eSa @esa

  Babam futbol hastası her maça gider gelir evde tekrarlarına bakar vs ama ben hiç mi hiç ilgi duymuyorum çünkü rekabet ile düşmanlığı kini karıştırıyorlar bir ara arkadaşım ile derbi maça gidiyorduk o kendi formasını giyiyordu ben kendi formamı stada gidemezsek oturup bir yerde seyir ediyorduk sohbet ediyorduk millete bakıyorum hep bir yaralama zarar verme çabasında.

 • Player 1 @player-1

  Tazminat hakkıysa eğer adam alır. O anlaşmayı imzalayan yöneticilere esas hesap sormak lazım.

 • Orcun @orcun

  Yabancı ligleri izliyorum arada birde beşiktaşın şampiyonlar ligi maçlarını o kadar. Eskiden çok daha aktiftim yani izlemeyi takibi severdim boyna iddia kumar vs. oynuyordum ama artık pek yok. Zaten komple türk futbolundan soğudum. Taraftarı geçtim yöneticilerin böyle takımları babasının malı gibi sahiplenmeleri, sen şikecisin sen buncusun diye ortalığı çorba yapmaları falan pisliklerin ortaya dökülmesi vs. vs. milli takımda olan şeyler, birtane densizin artist artist kendini bilmez ukala tavırları falan bunlar nedir ya ? ben futbol izliyorsan zevk için keyif için izliyorum ülkem başarılı olsun diye veya çabalasın diye izliyorum. Artık öyle noktaya geldi ki takım yeniliyor çıkıyor bunlar …. cu zaten bunlaaaaaaaaaaaaaaar hakemler falan hepsi satın alınmış şöyle böyle. Yahu sen çıktın başarısız oldun hala ne diye bok atıyorsun ? başarısız diyen zaten şu son zamanda diyen yok hemen aksi tavırlar kendini savunmalar vs. o yüzden ben sadece beşiktaşa bakıyorum birazda diğer liglere falan o kadar.

 • Chell @alperenxx

  Sen olsan milyonlarca liranı bırakır mıydın?Tff denilen kurum özerk bir yapıdadır,milliyetçilik yapmaya gerek yok..