Meizu M2 Note cihazım sürekli kendini boot etmeye çalışıyor . Sanıyorum Bootloop deniyor . Daha önce recovery girip sitesinden stable rom kurup kolaylıkla halletmiştim . Fakat bu sefer fast boot veya recovery mode girmeye çalıştığımda bile yeniden başlatıyor kendini . Çözüm önerisi olan var mıdır ? Herhangi bir işlem yaparken olmadı . Normal kullanırken birden kendini kapayıp döngüye girdi . 🙁 #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre @emre64

  Power tuşunda sıkıntı olabilir hocam. Sürekli basılı tutunca her yerde reset atıyor.

 • cicikuş nazmi @cicikus

  telefon hiç kapanmıyosa pilinin bitmesini bekleyin bitince tamamen kapanınca tekrar deneyin olmazsa ve garantisi yoksa içini bi açıp bataryayı çıkarın güç telefon durmadan açılıyosa güç tuşunda kısa devre vardır yada anakartta eliniz yatkın değilse bi telefoncuya götürün

  • Remirath @remirath

   Pilin bitmesini denedim malesef işe yaramadı . Bugün ıslak mendille güç tuş etrafını temizledim acaba içine sıvı gidip devrelere mi zarar verdik . Daha önce durduk yere aynı sıkıntı olduğunda yazılım atarak düzeltebilmiştim . 1-2 sefer daha bataryanın bitip recovery bölümüne girmeyi deniyim en iyisi . Cihazın ederi ustaları gezmesine değmez üstadım .

 • Meizu_Xiaomi @meizu_xiaomi

  Benim telefonumda Meizu M2 Note
  3-4 ay önce sen konuyu buraya yazdığın vakitler sanırım, benim cihazımda da bu durumlar gözükmeye başladı. Ben senin yazını daha yeni görüyorum.
  Cihazım kendini birden kapatmaya başladı. lakin kapatmadan önce durduk yere sürekli ısınıyordu. Bu durum bir kaç kez oldu.
  Daha sonra yine aynı şekilde ısındı ve kendini kapattı ve sürekli olarak açılışta meizu yazısına geliyor, ardından kapanıyor ve yeniden başlıyor meizu yazısına kadar geliyor, kısacası döngüye giriyor (bootloop). Bu durum şarj bitene kadar sürekli tekrarlıyordu. Şarja soksam bile aynı durum tekrarlıyordu.
  İnternetde çözüm aradım lakin hiç bir yerde çözümü yoktu.
  Reset tuş kombinasyonuna bile hiç yanıt vermedi.
  Kişisel bilgilerim kaybolmasın diye biraz bekledim belki başka kullanıcılara da olur da çözümü bulunur diye. Baktım olacağı yok Garantiye gönderdim. 3 hafta olmak üzere lakin cihaz durumu hakkında bana dönüş yapan olmadı. Sanırım para iadesi alacağım gibi gözüküyor. Para iadesi işlemleri inşAllah uzun sürmez.