#XboxOneX fiyat farkının işe yaradığı örneklerden biri.

[4K] Shadow of War: Early Xbox One X vs PS4 Pro Graphics Comparison + Frame-Rate...

Is it a true 4K on console? An initial look at this early Xbox One X build of Shadow of War shows it's shaping up nicely ahead of launch. Comparisons with PS...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr. Paramedik @mr-paramedik

  İlla ki ciddi grafik farkı yaratacaktır Playstation cephesine göre. Ama ben yine de geniş kitlelere ulaşabileceğini düşünmüyorum. Playstation kullanıcısı dediğimiz kitle Exclusive yapımlara çok önem veriyor. Şimdi burada tek tek oyun saymayacağım. Hiçbiri Xbox'ta yok. Ayrıca Türkçe oyun olayı da yok.

  Pc oyuncularını ise cezbedebilmesi mucize olur. Çünkü Pc kullanıcısı Steam gibi bir hazineyi bırakmaz. Ayrıca online oynayabilmek için ücret ödemek de istemezler. Hepsini geçtim zaten Xbox'a çıkan tüm özel oyunları kendileri de oynayabiliyorlar.

  Bence sadece konsol kullanıcıları arasında bir savaşa sebep olabilir ancak. Yine de Ps cephesi galip çıkacak.

  Not: Böyle olmasını istemiyorum. Tahmin ediyorum. Rekabet her zaman bize yarayan birşeydir yoksa.

  • Arda Zeytin @ardazeytin

   Konsol tarafı komple kötüye gidiyor bence. Oyunu açıp hiç bir ayarı vs. düşünmeden oynamak konsolu konsol yapan rahatlıklardan biri idi. Şimdi oyuna girip dynamic res. mi açsam kaliteyi mi seçsem, 4 k mı olsa 60 fps mi olsa düşünüp duracaksın. PC'de en azından elindeki güç belli. Ayarını da oyun çok dandik değilse otomatik yapıyor. Hatta NVIDIA ise optimize et deyip geçiyorsun.

  • Mr. Paramedik @mr-paramedik

   @ardazeytin vallaha kesinlikle doğru soylüyorsun. Ben de bir konsol oyuncusuyım ve çok rahatsızım bu durumdan.