#SamsungGalaxyNote8 #Fiyat #akış
Note8 ile iphone fiyat kıyasına girecekler lütfen 64 gb üzerinden yapsınlar bunu. Samsung iphonedan pahalı gözükmemek için 64 gb üstünü getirmeyecek Türkiyeye. Bu arada samsung note5 bir daha güncelleme almayacakmış. 2 senelik telefon daha garantisi bitmeyenler bile vardır belki.
Bir de her iphone lansmanından sonra inovasyon yok aynı telefon diyen editörlerimizi sabırsızlıkla bekliyorum.
Hem apple ve samsung sevenler için söyleyeyim. Ne inovasyon bekliyorlar. Sadece istiyorlar. Sorunca da hemen pil büyüsün diyorlar başka bir şey yok. Kardeşim bu teknolojik bir sınır olup da sana verilmeyen bir şey değil. Az zorlayınca sınırları ne oluyor gördük.
Peki bir ios kullanıcısı olarak neden üzüldüm note8 e çünkü planım bir yıl sonra bu note8 in ikinci elini almaktı. Ama fiyatlar hoş olmadı. ama unudumu koruyorum sonuçta Samsung bu bir buçuk yıla fiyatı yarılanmasa bile 3000 e ikinci eli düşer diye düşünüyorum. O zaman iphone8 veya adı ne olacaksa onun ikinci eli ile bir kıyas yaparız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gardrop Fuat @gardrop-fuat

  o değil de c9 pro bomba olmuş. gerek yok 5 bin tlye.

 • damdan duser gibi @damdan-duser-gibi

  kritik soruyu soruyorum: ikinci el bir telefona 3000 tl verilir mi?

  • kirazerik @kirazerik

   Kritik cevabı veriyorum. Donanım özellikleri piknik tüpü gibi bitmiyor. Sağlamsa cihaz verilir. İkinci el araba alınıyor telefon neden olmasın. Son iki iphone u ikinci el aldım. Hiçbir sıkıntı olmadı şimdiye kadar çok şükür.

 • Furkan Emir @furkanemir

  Note 5 1 güncelleme daha alacak doye biliyorum

 • sarpuli @sarpuli

  Note 5 güncelleme almayacak bilgisine kaynak alalım ? Fiyat yüksek ama LG vari düşüşler yaşıyor Samsung modelleri (bkn s8+ 4999=》 3500) iPhone neredeyse 5s den beri aynı şey tanıtıp duruyor, samsung arayı bayağı kapattı, iPhone 8 de 7 gibi olacaksa işi daha zor...

 • Orcun @orcun

  Bu kadar paralar veriliyor ben güvenlik kısmındayım. Apple bir sistem oluşturmuş kendisi icloud, buradan cihazın kaybolduysa konumuna işte çalındıysa kapatmaya kadar gidiyor. Çalan kişi de yazılımı sıfırdan dahi atsa cihaz açılır ama aktivasyon edemez öyle ölü olarak kalır.
  Cihaza imei'de atamadığı için o artık anca yedek parçalık oluyor.

  Peki Note 8 ? snapdragon versiyonsa imei çatır çatır gömersin. Google ne yaparsa yapsın custom rom atar hertürlü yazılımı da aşarsın. Yani çalındı kayboldu bir güvencesi var mı ? yok. Çalan kullanır da satar da öyle değil mi ? insanlar sonra gelip yazıyor '2 ya kapalı kutu ne biçim sistem bu tema dahi değişmiyor para mı verilir ''
  Yok şöyle böyle bu ne ya tasarım kalas gibi ekrana bak ekrana , yok efendim pil ömrü vasat kötü yani tonla eksiğini bir çırpıda sayıyor ama e bunları neden sayan eden yok ?
  E bazıları 6 gb belleğe ama kullanılmayan öyle yatan belleğe para veriyor ? e bu saflık değil mi ? işyerinde bir eleman mi 6 almış gidiyor geliyor benim remim şu kadar bu kadar sendeki 6s plus'da ki kaç gb yok şöyle böyle 2 kameram var vs. vs. ram ve işlemci olayını da şöyle iddiasına girip çözdüm.

  Dedim oyun açalım bakalım hangimiz önce açılacak ? real racing 3 de denedik oyunları aynı anda açtık bir 10 saniye kadar daha önce açıldı ben oynuyorum bu bekliyor. Tamam onda da açıldı oyundayken çıktık vs. o arada başka işlem yaptık oyuna geri döndük bunda ram benden çok ya oyunu hazırda tutar değil mi ? yok tutmuyormuş baştan oyun başladı. Sonra bir büyük rakısını aldım tabi bedava da iddiaya girmem sonuçta 🙂 ha birdaha da mesela bu muhabbeti yapmadı.

  Tamam kamera için işte bellek için ekran için telefon alabilirsin ne güzel al. Ama bunlar için alıp gelip sonra '' ios kapalı kutu bune yaaaa mal mısınız la ? '' '' bune ya para verilir mi şu garabete ? '' gibi yorumları yapmayın o zaman sen ne içni telefonu bellek ram işlemci için aldıysan o arkadaşta senin beğenmediğin birşeyi beğendiği için almıştır bu kadar basit. Elln yabancıları bunu aştı bizim millet hala aşamadı gitti.

 • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

  Note 8 ile iPhone 8 kıyaslanmamalı zaten. S8 ile olur. O zaman da Samsung çok daha ucuz oluyor tabi, en azından geçen sürede indirim olduğu için.