sizce bu iki kasadan hangisi?
http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/aerocool-v2x-500w-mesh-on-panelli-35cm-vga-uyumlu-mid-tower-oyuncu-ve-performans-kasasi.html#!prettyPhoto

http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/aerocool-gt-advance-black-edition-500w-1x-usb-3-0-1x-usb-2-0-2x12cm-fanli-ssd-ready-mid-tower-siyah-oyuncu-kasasi.html

ışıklı janjanlı olmasın isteniyor, kullanışlı olsun yeter. 1050'ti'lı bir sistem olacağı için 500w da yeter diye düşündüm. önde usb ve kulaklık olsun yeter dendi, bütçe 300'ü aşmayacak. bu ikisi akıma yattı aralarında karar veremedim. benzer özelliklerde alternatifiniz varsa onu da önerebilirsiniz ama en kötü birinden birini seçseniz çok iyi olur.

#KASA #sistemtoplama #akış

Aerocool V2X 500W Mesh Ön Panelli,35cm VGA Uyumlu, Mid Tower Oyuncu ve...

New Page 1 Aerocool V2X 500W 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0,  SSD Ready Siyah Bilgisayar Kasası Süper Hızlı USB 3.0 Bağlantısı ve SSD Desteği ile Çok Fonksiyonlu Kasa!...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Temp 🔚 @temp

  @baba-jo Dipnot olarak teknobiyotik de bazı ürünler rakip sitelere göre bariz pahalı satılıyor.Yani aslında bazı ürünleri cazip gelirken, bazı ürünleri de pahalı oluyor.
  Tam bir kasa düzecekseniz rakip siteler daha avantajlı fiyat çıkarıyor haberiniz olsun.

  • baba jo @baba-jo

   @temp, teknobiyotik'in pc sihirbazından toplayıp komple hazır sipariş edecek kullanacak kişi, bilgisi yok bu konularda, montaj kurulum yapamaz; o yüzden buradan baktım. bu tarz hazırlayıp gönderen başka site varsa onu da önerebilirsin. genel önerin için teşekkür ederim ama.

  • Temp 🔚 @temp

   @baba-jo Ben reklam yapmayı sevmem ama yardımcı olmak adına söylüyorum;
   İtopya var ama bu da biraz pahalı fiyat çıkarıyor.
   Sinerji var bu tercih edilebilir teknoseyirde dizdikleri bir kasanın incelemesi yapılmıştı.
   Ebrar var.Nasıl olduklarını bilmiyorum fakat fiyat anlamında sinerji ve ebrar tercih edilebilir gözüküyor.Ben epey bir karşılaştırma yapmıştım geçenlerde teknobiyotik hem pahalıya çıkıyor hem de msi ürünü satmıyor.
   Hazır pc bölümü fiyat anlamında ekstra indirim sağlıyor bu arada.
   Hazır sistemler bölümünden seçmeye gayret et.Sinerjiyi bilmiyorum fakat ebrarda şu parça şöyle olsun veya şu özellikte pc istiyorum dersen mail ile yardımcı oluyorlarmış sanırım.Daha denemedim denersem söylerim.