23 Nisan dolayısıyla Carrefoursa'da kırtasiye ürünlerinde (ama kağıt, ofis malzemesi, çanta, kalem kutusu, matara vb. hariç) 21-24 Nisan arası yüzde 50 indirim var.

Carrefour'da olan ürünlerden mekanik kurşun kalem, uç (min), silgi, boya kalemi, defter ihtiyacı varsa, fiyatlar kontrol edilerek alınabilir. Gerçek indirim elbette yüzde 50 olmayacaktır ama yine de bazı ürünler piyasanın altına bulunabilir, hatta bazen gerçekten iyi bir fiyata rastlayabilirsiniz.

Not1: Carrefoursa kartı olmayana indirim yok.

Not2: Aynı tarihlerde kitaplarda ve oyuncaklarda da indirim var.

(Henüz web sitesinde bir güncelleme yok, kaynak elimdeki kağıt katalog).

Güncelleme: Web sitesine indirimler yansıdı. Malesef çoğu 'yüzde 50 indirimle alınası' ürüne indirim vermemişler. Min hediyeli Tikky3'ler 6.5TLye geliyor - çok tercih edilecek bir ürün değil ama zaten almayı düşünen daha ucuza bulamaz herhalde...

#akış #kalem #kırtasiye #ılıkfırsatlar #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Cem KOÇ @cemkoc

  Kalemlerle ilgili olduğunu gördüğüm için şu soruyu yönetlme ihtiyacı hissettim hocam.
  Kipa'dan 5-6 sene öncesinde bir kalem almıştım. İçerisinde hem mekanik uçlu kalem hem mavi tükenmez hem de siyah tükenmez kalem vardı. Ve ciddi anlamda ucuzdu. 15-20 tl gibi bişeydi. Görüntüsü de çocuklar için olan kalemler gibi değil tabi.

  İlk kullanınca çok sevdim ve gidip 2-3 tane almıştım ama kaliteden ötürü bozuldu veya kırıldılar. O gün bu gündür o kalemi bulamadım. Benzer ama marka kalemler var fakat çok pahalı geliyor. Belki uzun süre gider ama içimden gelmiyor o kadar parayı vermek.

  Şu an dolabımda hala açılmamış bir tane durur 6 senedir ve onu da açmak istemiyorum. 🙁

  Var mıdır bildiğin muadili bir kalem? Çok sevmiştim. Yanımda ayırmazdım. Ondan sonra hiç bir kalemi bu kadar sevemedim. Hepsi gözümde lacivert başlıklı turuncu tükenmez kalemden farksız.