Arkadaşlar Kasım ayı başında eşimle birlikte #SamsungGalaxyA8 (SM-A810F) aldık. İkimiz de telefondan son derece memnunuz, hiç bir negatif düşüncemiz de yok. Hatta telefonları aldığımız zaman Samsung mağazası gelen stokların birkaç gün içinde tükendiğini, son 3 telefondan ikisini de bizim aldığımızı, ellerinde başka stok da kalmadığını söylemişti. Dahası, hatırlıyorum telefon Salı günü stoklara girmişti, Perşembe günü Media Markt'ın Internet sitesinde "stokta yok" yazıyordu.
Diğer yanda #samsungtürkiye nedense bu telefon hakkında son derece sessiz - sanki bu telefon piyasaya hiç sürülmemiş, hiç üretilmemiş gibi. Eğer Samsung'un Türkiye sitesine bakarsanız, A serisinde bu telefon yok, aratıp zar-zor buluyorsunuz, onda da tanıtım yok. Sadece destek bölümü var. Sanki #Samsung bu telefonun sessiz sedasız unutulmasını, piyasadan kalkmasını istiyor gibi. Bunu Samsung Türkiye'ye Twitter'dan yazdım, ona da cevap vermediler.
Sizin bu telefon ile ilgili bir bilginiz, tecrübeniz var mı? Samsung'un bu şekilde davranmasının sebebi ile ilgili bir duyum vs var mı?
#akış #TümAkış

BeğenFavori PaylaşYorum yap