Vay arkadaş ne lanet bir kargo firması bu yurtiçi kargo. Nereden bir şey alsam bunlarla yollanıyor kâbus gibiler.

Bardak siparişi verdim, pazartesi günü yollandı bugün benim şubeme geldi ama beyefendiler sadece cumartesi teslim ediyorlarmış.. Telefon ediyorum neden getirmiyorsunuz diye sizin oraya sadece belirli günler getiriyoruz diyorlar, sanki uzaylılar istila etmiş ya da savaş çıkmış bir tek o gün güvenlik konvoyu ile getirebiliyorlar, mesafe 10dk. Online alışverişten soğuttular insanı, genel merkezlerine, alışveriş sitesine (hepsiburada gibi) telefon ediyorum tık yok.

Öyle bir TEKEL olmuşlar ki utanmadan birde "kargonuz önemliyse kendiniz alabilirsiniz" diyorlar 😀 şaka değil aynen bunu söylediler. Hayır işi yapıyorlar ya kargo firması değiller. Teknoseyire ricam kimseyi böyle kafa yapısına sahip insanlarla muhatap etmesinler 3-5 ne ise daha fazla öderiz biz diğer kargolarla gönderin lütfen. Şimdi gidip şubeye bardağımı alacağım çünkü "benim için önemli :)"

@leventp @gamsizm @hkellecioglu

#akış #YurtiçiKargo #Tekelleşme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • eaydogan @eaydogan

  Ben umudu kestim onlardan, yurtiçi ile gelecek yerlerde şube adı yazıyorum, adres vermiyorum. Dağıtıma hiç çıkmıyor, en güzeli. Kafam rahat gidip paketimi alıyorum ne güzel...

 • Orcun @orcun

  Öyle kıllıkları olur. 10 dk yol ise gidin alın cidden değmez onlar dağıtıma çıkartacakta sana sıra gelecekte, birde evde bulamama yalanı olursa falan ohooo hani öyle büyük birşey değilse gidip alın.

 • Mrt87 @mrt87

  Zaten birkaç saat bekleyip adrese ulaşamadı yazıyorlar, yalan evdeyim ben. @eaydogan
  Öyle yapacağım mecburen ama insanın zoruna gidiyor. @orcun

  • Orcun @orcun

   Haklısın, o konuda birşey diyemiyorum. Birde şubeden şubeye değişiyor. Ben 2007 den beri aynı şubeyi kullanıyorum, yurtiçi kargo bende harika çalışıyor. Dağıtımı çıktığı gün geliyor 2-3 kere aksadı şunca yıldır ondada ya kar yağdı yada aşırı yağmur vs. Mng var o gene illa ki 2-3 günden önce dağıtıma çıkmaz. Çıksa bile akşam 6 gibi gelir. Aras var o da aynı yurtiçi kargo gibi saat gibi geliyor. Sürat var 1 hafta oyalar falan. Biraz tabi bölgeye ve size bakan şubeye göre değişiyor.

 • alper212 @alper212

  Yurtiçi kargo firması değil ki? Adamların her şubesinde aynı hikaye. Madem çok iyi iş yapıyorsun o kadar fazla eleman alacaksın. Bunlar az sermaye çok kar peşindeler. Her yere ucuz fiyat çektikleri için köpek gibi kabul ediyor bunlarda. N11 şimdi sürat'e dönmeye başladı şikayetimden sonra. Tabiki tek şikayet eden ben değilim 🙂

 • turker @turker

  senin benim ağlamamla düzelmez bu işler. gönderen firma adrese teslim diye parasını senden peşin alıp, kargoya veriyor. ben evime gelmezse geri yolluyorum. satan düşünsün başka alternatif bulmayı.

 • erdem göker can @ec

  sen telefon ettiğinde ulaşabildiğine şükret. şimdiye kadar telefonla ulaşabilmişliğim yok şubeye. nefretlik bir firma.

 • burakger @burakg3r

  Bütün kargo şirketlerinde şubeden şubeye değişiyor bazıları çok iyi çalışıyorken bazıları eziyet oluyor. Bence alışveriş siteleri alırken şubeden alma seçeneği eklemeliler. en azından gelen gün içinde şubeden alınabilir . diğer türlü bir gün dağıtımda diye hem dolaştırıyorlar hem ürün gelmiyor

 • tifosi @tifosi

  Şubeden şubeye değişiyor. Bizim şube gayet iyi 🙂