Windows 10 Mobile Enpara nında gündeminden tamamen düşmüş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mcm @saturasyon

  Para bulsam i5s alcam. Bana fazla bile o telefon. Windows Phone gemisinden ayrılma planlarım var.

  • PhoeniXim @phoenixim

   Geçen yıl i4s kullandım klavye 4 saniyede açılıyordu.

   Telefona format attım teknoseyire sordum, 2 saniyeye düşürebildim en fazla. Apple yazılımla yavaşlatıyor eski telefonları kesinlikle.

  • mcm @saturasyon

   @phoenixim SE bakılır o zaman ama pahalı işte..

  • PhoeniXim @phoenixim

   @muratcanmemis Bence boşverin Apple'ı. Orta seviyede çok iyi androidler var artık. Android 3 yıl önceki Samsunglardaki gibi değil artık.

  • vedatozmen @vedatozmen

   @phoenixim hacı abi şimdi iphone 4s dediğin telefon 5 yıllık telefon, haliyle biraz yavaş. O yüzden Apple telefonları yavaşlatıyor demek için yanlış bir seçim. Ha bana kalırsa iphone 5s yerine SE alınır tabi. Ama 16 gb yeter mi o konuda iyice düşünmek gerek. Çünkü 64 gb alacaksan 400 lira civarında fazla ödemen gerek ki bu da başlangıçtaki bütçeni belki de 2 katına çıkarıyor. Tabi tüm bunları iphone almaya karar verdiğini varsayarak söylüyorum, illa iphone olmasına gerek yok dersen Xiaomi mi5 al derim fiyatı da 1300 lira dolaylarında.

  • PhoeniXim @phoenixim

   @vedatozmen Hocam iyi hoş da klavyenin ekran gelmesi 4 saniye sürüyor diyorum. Bu kadar mı yavaş?
   Vatsaptan mesaj yazacağım hepsi bu başka bi beklentim yok. Saatlerce türkçe/yabancı kaynak araştırdıktan sonra 2 saniyeye düşürtebildim en fazla.
   Apple yavaşlatmıyor diyeyim de ne diyeyim. Bir önceki güncelleme varken sorunsuzdu, son sürüme güncelleyince yamuldu resmen telefon.

 • Herakles @herakles

  Bence windos phone tüm telefonlardan uygulama mağazasını kaldırsın. O güzel telefonlar bundan sonra akılsız telefon olarak yollarına devam etsin. Bundan sonrada telefon çıkarmasınlar. Bozulan telefonlarıda imha etsinler. Sonra windows phone alan herkesden özür dileyip telefonlarını alan herkese ömür boyu windows işletim sistemi lisansı verip olayı kapatsınlar.

 • mkyb @mkyb

  Adamlarda haklı sen olsan 50-100 tane müşterinin kullandığı işletim sistemi için uygulama yazar mısın ?