Herkese selamlar. Laptop alma kararı verdiğim için elimdeki bütün bilgisayar parçalarını (ve şimdi kullandığım bilgisayarı) satma kararı aldım. Ortalama fiyatları konusunda yardımcı olur musunuz? İletişime geçmek isterseniz de nickimin sonuna gmail ekleyebilirsiniz.

Kasa - Thermaltake Core V1 (Öndeki kendi fanını söktüm ayrı satıyorum, yerinde Cooler Master MegaFlow 200mm Kırmızı takılı. Tekrar değiştirip de satabilirim ledsiz default fan ile)
Kasa - Corsair C70 Beyaz
İşlemci - Intel 4790K
Anakart - Gigabyte Z97X Gaming 5
Anakart - Msi H81I (mini-itx kasaya sığsın diye ucuz yollu bir anakart almıştım. Hoş performansı hiç değişmedi işlemcinin zaten. 🙂 )
Ram - Kingston HyperX Beast DDR3 1600 Mhz 2x8 GB
Güç kaynağı - Corsair AX760i (Thermaltake'e sığıyor, şu anda bu şekilde kullanıyorum)
Monitör - Dell U2414H
Kasa Fanı - Thermaltake'ten söktüğüm TT2030 200mm (Ama dediğim gibi büyük ihtimal Cooler Master'ı ayrı satayım araya kaynamasın 60 liralık fan)

Ve eski kasam, i5 650 300w psu 4 gb ram var üstünde. 200 liraya satmaya çalıştım ama gelenler hep "Kardeş i5 demi i5 i5?" kafasındaydı ve kasada hdd gpu olmadığı için kullanılmaya hazır değil. Bu mantıktaki adamlar da tak çalıştır ister. Arkadaşım 100 liraya görüntü verecek ekran kartı tak elinde varsa eski hdd de tak tek seferde satarsın dedi ama boşu boşuna masraf da etmek istemedim, mantıklı mı sizce?

#ikincielfıyatı #ikinciel #TeknoYardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap