Annem günde 1-2 saat internete girmek için bir tablet almak istiyordu ancak dokunmatik ekrana alışamam dediği için aynı zamanda klavyesi de olan bişey istiyordu 😀 İnternette bakarken Hometech WI 10 adında bir ürüne rastladım, sizce iş görür mü ?

http://www.bimeks.com.tr/urun/149670/hometech-wi-10-2in1-tablet-pc.aspx#comments

#Tablet #laptop #tablettavsiye

Hometech WI 10 2in1 Tablet PC

Hometech WI 10 2in1 Tablet PC
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • murat Y. @rapmonster11

  bimekde çalışıyordum önceden bu aletin şarjı sıkıntılı bilginiz olsun

 • teknosevir @teknosevir

  bildiğim kadarıyla her tablete klavye takılabiliyor

 • Sertan Deniz Aydın @darkhair

  Tp200sa kullanıyorum ( yaklaşık 9 ay oldu )
  Çok aktif bir kullanıcı değilim ama cihazın şarjı gerçekten iyi. Tam güç kullanımda minimum 8 saat veriyor ( tam gaz dediğim oyun + chrome da müzik vs )
  Ama cihazın bir takım kronik arızası var herhalde
  Aldığım günden beri cihazın dokunmatiği takılma yapıyor ( özellikle ekranı geriye katlayıp dokunmatikle kullanmak istediğimde oluyor ). Dokunup elimi çektiğim yeri sürekli basıyormuş gibi algılıyor. Bunun sonucunda ne fare, ne dokunmatik kullanımda tepki vermiyor. Cihazı kapatıp açınca düzeliyor.
  Diğer sorunu ise bugün yaşadım. Arkadaşım ile müzik dinliyorduk. Ortalama 10dk dinledikten sonra ( vlc ile %130 civarıydı sesi ) sağ hoparlörünün sesi komple kesildi. Cihazın bütün ayarlarını kurcaladım ama sorun yazılımsal değil. Herhangi bir cızırtı gibi ses te çıkarmıyor. Komple ses yok.
  Hafıza konusunda ise hafıza kartına program kuruluyor ama hafıza kartının okuma hızı düşük olduğu için ( class 10 kart kullanıyorum ) hafıza kartıdan çalışan uygulamalar takılma yapıyor.
  En çok problem yaşadığım yer ise ram in 2 gb olması. Chrome da 3-5 sekme açtıktan sonra ilk açtığın sekmeler kendisini yenilemeye başlıyor ( iphone 6 pluslarda bulunan sorun ile aynı )
  Kısacası ucuz yollu, şık görünen tablet niyeti ile alıyorsanız parasının hakkını daha iyi verecek ürünler olduğunu düşünüyorum. Hp nin aynı fiyat segmentindeki ürünlerine bakabilirsiniz.