SATILIK TRIBAN 500 YOL/YARIŞ bisikleti. XL KADRO (56)
Arkadaşlar öncelikle istemediğiniz kadar referans gösterebilirim sizlere. Güven konusunda sıkıntınız olmasın. Beni tanıyan tanıyor zaten.
"Bisikleti 600km kullandım. 1.5-2 ay oldu alalı. Sprint atılmadı. Yani zorlanmadı bisiklet ve dişliler. 1 ay önce malum ülkemiz yolları yüzünden bisiklet mazgala girdi tekerlekleri. Düşmeden kurtardım fakat arka jant 0.2mm (0, cm değil. 1mmden hesaplayın. 0.2mm işte) gibi çok küçük bir şekilde yamuldu. Sürerken zor hissediliyor. Zaten başlangıç seviyesi bir bisiklet olduğu için sorun teşkil etmeyecektir bu hiçbir şekilde. Hatta sanayiye gidilip düzeltilebilir bile büyük ihtimalle. Zaman sıkıntısından dolayı gidemedim. DECATHLONdan alındığı için ömür boyu garantisi var. Maşasında Nasıl olduğunu bilmediğim çok küçük bir kılcal çizik gibi bir çizik var. Garajda dururken veya çıkarırken oldu büyük ihtimal. Onun dışında sıfırdan daha temiz. (Ciddi anlamda temiz, decathlon mağazada satılan bisikletler çizik oluyor. O yüzden ben internetten sipariş etmiştim hatta. Sıfır çizik geldi) Aylık bakımları ve haftalık temizlikleri aksatılmamıştır. İlgilenenlere fotoğrafları atacağım. Sıfırı 1300₺. Ben 1100₺ istiyorum. Pazarlık sünnettir 🙂
Ekleme: Vites, akord, zincir yağı vs ayarları yapılı. 0 alındığında ayarsız oluyor. Onlar da 100₺ masraf demek.
Sağlık sıkıntısından dolayı satıyorum. Genetik bir hastalık yüzünden eğer bisiklete devam edersem bacaklarımın felç kalma riski varmış.
İletişim agabwiapu@gmail.com
#ikinciel #satılık #tsbisikletklubü

BeğenFavori PaylaşYorum yap