#G2Adolandırıcılık seviyesine çıkmayı başarmış. Geçen ay her nasıl beni kandırdılar ise G2A Shield koruma paketine aylık üye olmuşum. Baktım bu ay karttan 1.30 € otomatik kesilmiş. Hemen iptali için hesabıma girdim hiç bir yerde iptal yerini bulamadım. Reddit'den daha sonra link buldum öyle eriştim. Daha sonra iptal ederken en az 9-10 tane soru soruyor. İptal etmek için basmanız gereken tuş oldukça silik ince, iptal etmemeniz için basmanız gereken tuş kocaman yeşil.

9-10 tuzaklı soru dikkatlice geçildikten sonra aylık bağlanan kartın son 4 hanesi soruluyor. Tuşlar yine tuzaklı. Yanlış basarsan başa dönüyorsun. Sonra e-mail adresi istiyor. Yine tek şansın var doğru yazmazsan başa dönüyor. Daha sonra 20 dakika bu sayfayı bekle mail atacağız diyor. Sayfayı kapatırsan yine hadi başa.

"""G2A Alışverişi yapan herkes bence kartlarını kontrol etsin.""" Geçen ay arkadaşıma oyun almıştım ondan sonra başıma geldi önceden Shield servisini tek tek alıyordum bir derdim yoktu. Acaba nasıl tuzak tuşlarla beni üye yaptılar bilemiyorum. %100 emin olmadan tüm seçeneklere bakamdan G2A sitesinde hiçbir şeye tıklamayın.

İptal ederken her aşamada aşağıdaki yeşil tuş sizi tuzak olarak bekliyor sakın basmayın başa dönersiniz. Paylaşalım aydınlanalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap