BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • merdogmus @merdogmus

  Yeni federasyon ülkemize resmen cağ atlattı atletizmde, bu zamana kadar nerederlermiş gelmiş gecmis en başarılı federasyon, ülke olarak amma yetenekli sporcularımız varmış bu federasyon olmasa demek ki hiç haberimiz olmayacak 😀

 • Dağhan @daghan

  Öyle ya, şimdi otur atletizimci yetiştir, okullardaki spor ders saatini arttır. Üniversitelerden mezun beden etiğimi öğretmenlerine kadro aç, ohooo gereksiz hareketler...

 • seramik_demlik @seramik_demlik

  Siz de bir şey beğenmiyorsunuz. Ne yapsalardı yani doping listesinde ikinciliğe devam mı etselerdi? 🙂 Hep doping lobisinin işleri bunlar 🙂 Şaka bir yana şu an yabancı basında yine Kuveyt, Katar gibi sporcu satın alan ülkelerle yanyanayız. Şimdi diyecekler ki bunu İsviçre başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesi yapıyor zaten. Ama arada bir fark var, onlar yetiştiriyor biz devşiriyoruz...

 • txt @txt

  49 milli sporcudan 15i bu sekilde. İtalyada ayni rakam 16, İspanyada 13. Gazeteciyim diye gecinenlere duyurulur. Acaba bunu gordugunuz kadar bu hafta madalya kazanan 15.yasindaki sporcumuzu gormus mudur ? Paylasim yapmis midir ?

 • Martin @martin

  Maksat kendi biricik vatanını kötülemek, beğenmemek, ukalaca bu düşünceyi yaymak...
  .
  Kötü bir şeyi iyi gibi göstermek doğru olmadığı gibi bir bütün içinde kötü olanlara odaklanmak ta sağlıklı değil ve malesef çoğu -bizim gibi- cahil toplumlarda nefreti -ki kutsal filmimiz star wars kendimizi nefrete bırakmamamızı öğütler- körüklüyor. Daha pozitif olun. Pozitif olurken eleştirin. Farkınız olsun.

 • 3dfx @3dfx

  aynisini basketbol sampiyonasindami ne yapmistik, 1 milyon euro verip katilma hakki kazanamadigimiz turnuvaya katilmistik. bunlara yatirilan parayi antremana, hocalara, tesislere harca. simdi utanmadan bu atletizm federaysonu baskani gider spor bakanligina, bakin bu kadar uluslararasi turnuvalarda basariliyiz 3-5 milyon arttirin bütce verin para verin diye aglar. bu paralar sonunda birilerini zengin eder, dopingli sporcular gene altinlari götürüp hakkiyla antreman yapanlar kaybolur gider.

  gectigimiz yillarda milli takimla turnuvaya katilan ve spor bölümü okuyan bir atletimizi sinavlara giremedigi icin sinifta birakmislardi. sporda bizden bir halt olmaz, cünkü bizde o disiplin yok.

 • Can Akıncı @akinci-can-99

  Bence de çok hoş birşey değil ama bu yersen a.ş bütün dünyada çalışıyor. Fransa basket takımı, Alman futbol takımı vesayre vesayre her yerde aktif bu yersen a.ş.

 • angusburger @angusburger

  Sporcun yoksa hiç katılma, direk transfer etmenin manası ne ki? 1) İyi koşana para ver 2) Eski Doğu Blok'u antrenörlerle anlaş 3) Yarışmaya çıkart = Al sana Türkiyenin spor anlayışı. Zaten kimse altın madalya aldı diye Türkiye anlayışını geliştirip vay be adamlar 1. oldu demiyor. Anamıza avradımıza sövülmeye devam.