Kafa ayarı geldi vatandaş...:=))) #akış #KafaAyarı

Kafa Ayarı #50 - İkinci Dünya Savaşı ve Silikon Vadisi

Kafa Ayarı'nda Silikon Vadisi'nin nasıl kurulduğunu, karakterini nasıl kazandığını konuşuyoruz. Söz doğal olarak İkinci Dünya Savaşı'ndan açılıyor: https://w...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  Recep_Baltas Yntc Halil Onur Çeçen • 2 saat önce

  Telefon beş dakikalık 4K videolar çekebiliyor. Her 5 dakikada bir çekimi yeniden başlatarak ısınma sorunu olmadan 1 saat boyunca 4K video çekebildik. 1 saat sonra 15 dakika ara verip sonucu çektik.

 • Burak Çelik @brk344835

  Bu telefonlar nereye gidiyor lg v10 la 4k çekmişler harika olmuş gerçekten!

 • arandur @arandur

  Bu adamlar konu 2. Dünya Savaşı olunca sınırsız kafa ayarı çekebilirler gibi. Üniversiteliler ile ilgili güzel şeylere de değindiler, okurken CV'yi doldurup deneyim kazanmanın şart olduğuyla ilgili.

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  Technopat Modlara benim gibi gıcığın olabilir ancak bu üçlü iyidir. Tek kötülükleri sosyaldeki kıyıma göz yumup zalime destek olmaları. Bu video birazda gizli reklam içeriyor. LG V10 ile çektik falan... Yoksa bu kahır çekilmez. Ha 4K ne katar sadece hava ve reklam. Yoksa @gamsizm katılıyorum hiç bir gereği yok...:=)))

  """ Her 5 dakikada bir çekimi yeniden başlatarak ısınma sorunu olmadan 1 saat boyunca 4K video çekebildik. """ diyerek ısınmanın olmadığını belirtmişler... Neden 5 dakka dersen bunlarda KAMERA lisansı veya bandrolü diyelim olmadığından süre sınırı koymak zorundalar. Bunu aşmak için serbest tarifeden Android yüklemen lazım. Bildiğin üzere bazı telefonların donanım olarak radyosu olduğu halde programını silerek pasife alırlar...