The Crew Wild Run Açık Beta oynanışını bütün grafik ayarları kökleyerek 2GB GTX 960 ile deneyimledim. Sonuç;

- Ubisoft dedin mi grafik hatalarını bir kere göze alacaksın. Ona rağmen oyunun özellikle garaj içerisindeki grafik sorunları es geçilecek gibi değil. Büyük Kanyon'da da sık sık karşınıza çıkıyor. İnşallah düzeltirler diyeyim ama sanmıyorum.

- Grafik hataları giderilirse de sürüş dinamiklerinde biraz düzeltmeler istiyor. Zaman içerisinde alışsanız da bilindik yarış oyunlarından farklı. Birçok yarış oyununda kısa sürede drift bölümlerine alışıyordum ancak bunda ilk denemede resmen yolda duramadı araç. Haritası inanılmaz derecede büyük. Amerika'nın batı yakasından(Los Angeles) doğu yakasına(Miami) sürerek ortalama 40 dakikada gidebilirsiniz keyfiniz isterse.

- Grafik kartının performansı yeterli. Geforce Experience üzerinden ayarlattırdığınızda benim ayarlarımdan 8x MSAA'yı kapatıyor sadece. 60fps ile o şekilde akıcı olarak oynayabilirsiniz.

#akış #oyun #thecrew #thecrewwildrun #gtx960 #nvidia #gameplay

The Crew Wild Run Beta Gameplay with ASUS Strix GTX 960 2GB in FULL HD MAX Settings

The Crew Wild Run Open Beta Gameplay System Specs; - CPU: i5 3570k with Noctua U14S - ASUS P8Z77-V Deluxe Motherboard - 8GB DDR3 dual channel memory - ASUS Strix GTX 960 2GB - 128gb Samsung 840 SSD -...
BeğenFavori PaylaşYorum yap