Volkswagen Passat ve Renault Kangoo kazası.

Passat kola kutusundan hallice. 😀 #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hasan Alp İNAN @hainan

  Aracın içindeki yaşıyorsa istediği kadar yırtılsın. Önemli olan yaşam alanında tehlikenin az olmasıdır.

 • Emre Arat @emrearat

  Böyle yırtılırken araçta olmak istemezdim,berbat bir ses çıkmıştır.

 • berk aslan @aslanberk77

  Kapının dış yüzeyi doğal olarak yırtılmış. Bunda nası bi gariplik varki ? Bu mantığına göre arabanın her yerini çelik hatta titanyum yapalım. Bence siz araç seçimini yanlış yapıyorsunuz. Bakmanız gerekenler ağır zırhlı tanklar.

 • Hayalet @down

  Subaru mu güzel?Mitsubishi mi süper?O yarış oyunundan bi çıkalım isterseniz.

 • Hayalet @down

  Ee kusura bakmayın ama Subaru aslında Renault-Peugeot-Opel rakibi araçlar üretir.Oo süper araba bunlar dedirten olay Sti modelleridir.
  Örnek vereyim;
  Benim bir tanıdığım kendine araba bakıyordu.Para dert değil, pistte yarışacağım zaten diyordu.Önce gidip İmpreza Sti'a baktı.O kadar para verip bu koltuğa oturmam, bu direksiyonu tutmam dedi.Sonra gitti Evo X aldı.Sonra da onu elden çıkarıp Audi Rs3 aldı.

 • Onur ARICAN @monura

  Araçtaki dış hasarın büyük olduğu aşikar, ancak fotoğraflardan anladığım kadarıyla Passat oradan geçerken Kangoo farketmeden park ettiği yerden hızlıca çıkmış ve arka sol köşesiyle Passat'ın yanına çarpmış. Passat da hareketli olduğundan bu sivri köşe nedeniyle kapısı yırtılmış. Benim fotoğraftan anladığım bu, Kangoo'nun arka sol stop lambası kırık gibi gözüküyor.

  Bu tip bir kazada neredeyse tüm arabalarda bu yırtılma sorunu yaşanabilir, çünkü kapılar (en azından dış bölümleri) araçların en dayanıksız bölgelerindendir, buna karşılık diğer aracın arka köşesi de en dayanıklı alanlardandır.

  Burada iki aracı da övmüyorum ya da yermiyorum. Yalnızca kazanın bana oldukça olası geldiğini, pek çok araçta yaşanabilecek bir durumu yansıttığını düşünüyorum.

 • Pickle Rick @picklerick

  Bunu gordukten sonra markaya olan guven azaliyor ya hele hyundailer resmen cikolata kagidi gibi yirtiliyor resmen

 • Hayalet @down

  O vitesi patlama olayı bi bize mi denk gelmedi ya?Babam Superb, ben Polo kullanıyorum, ikisinde de Dsg var ikisi de arıza yapmadı daha.Kaldı ki ben daha ehliyet bile almadım, kursum hala sürüyor.
  Subaru tercihiniz olabilir ama bu Subaru'yu en süper araba yapmaz.Ailemde ya da bende WVG araçları olduğu için değil, cidden böyle düşündüğüm için yazıyorum.Aradaki o 30000 lirayı siz servise aracınızın adam gibi garanti göreceğini bildiğiniz için veriyorsunuz.Ayrıca Subaru'nun en çok satan modeli İmpreza 1.6.Kimse kusura bakmasın ama Subaru küçük motordan anlamıyor.2 litre ve üstünde müthiş motorları var ama.

 • Hayalet @down

  Dualar için sağ olun da elimde kalmaz benim.
  Volvo zaten Audi'ye Bmw'ya falan kafa tutan bir marka.Tutup Golf'le kıyaslamak hata olur.Wv hayranlığına ben de kılım.Dandirik Polo'm bile tamponları farklı olduğu için süper araba ilan ediliyor.Bunlar hep Doğuş Otomotiv denen o haysiyetsiz firma yüzünden.
  Bana kalırsa o Dsg'ler bizim milletin bilmemesinden kaynaklı bozuluyor.Bizim bir akraba araba tam durmadan -1 km hızla falan giderken- tutup vitesi değiştirmeye kalktı.Zor tuttum elini.Bu şanzıman hassas zaten.Bir de kafası karışınca kucaklarsınız şanzımanı.

 • Onur ARICAN @monura

  @flashock Amacım tartışma yaratmak değil, yanlış anlamazsanız Boxer motor ile ilgili bir şeyi bildirmek istiyorum. Boxer ne yazık ki Subaru'ya ait bir buluş değil, patentini alan Karl Benz.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Flat_engine

 • TrkEmrAsr @trkemrasr

  Aslında her arabaya olabilecek bir şey. Çok şanssız bir kaza. Kangoo'nun kapı menteşesi Passat'ın kapısını yırtmış ki normal bir şey çünkü biri saf çelik öbürü milimetrelik bir sac. Asıl konu o araba oraya nasıl çarptı 😀

 • Uğur Doğan @infoman

  Yırtılma normal. 10mm'lik gemi çeliğinin kağıt gibi yırtıldığını gördüm.

 • gursuogr @gursuogr

  Yırtılma normal de bizim milletin "kel ferit damat ferit vs dedikten sonra ferit şahenk aşkına doğuş holding yaşasın bize gömçürsün oleyyy" tavrı normal değil. WV burada satılan paranın arabası değildir. Aksini iddia eden var mı merak ediyorum. neyse bu WV tartışması DSG doğuş oto vs. rezilliği falan okumak isteyen Ekşisözlük başlıklarına bakabilir. Bu kadar abartırsanız olacağı bu. Volvo konusuna gelince, onların da bir tarafı kalktı. Fiyatları Doğuş Oto seviyesine çekersen millet gereken cevabı verir. (bu ne len tayyar gibi konuştum)