Dünkü ufak aktivitemizde #teknoküp doğru cevabını vererek, bileğinin hakkıyla kişiye özel bir #teknoküp anahtarlığı kazanan, dikkatli takipçilerden Ender EREM @enderem 'in
armağanı kargoya verilmek üzere hazır.

iyi günlerde kullanman ve içini envai çeşit anahtarla doldurman dileğiyle 🙂

http://teknoseyir.com/durum/195598

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Seçkin Albamya @elektroseckin

  Kendisi videolardaki teknoseyir ve otoseyir yazılarını yapan kişi.

 • Ender Erem @enderem

  @asaltek Çok teşekkür ederim heyecanla bekliyorum gelmesini 🙂

  Özenle kullanacağım benim için paha biçilemez bir hatıra oldu 🙂

  • ismail ozan izci @asaltek

   dostum, güle güle kullan,
   beğenmene çok sevindim, hoş seda hatıralar işte bunlar hep...
   hep birlikte eğlenmiş, iyi vakit geçirmiş oluyoruz bu güzel platformda.

  • Ender Erem @enderem

   Bu vesileyle TS'ye de teşekkür etmeden olmaz. Onların sayesinde sizin gibi güzel dostluklar kurduk bu sitede ve birçok bilgi sahibi olduk. @gamsizm @leventp @hkellecioglu

  • ismail ozan izci @asaltek

   @enderem
   üzgünüm ama ne yazık ki, onlardan şu 18 aylık süreç boyunca kayda değer pek de bir destek göremediğimi belirtmek zorundayım, üzülerekten. Büyük ihtimal mesajınızın "beğen" tuşuna bile tıklamayacaklar.
   @gamsizm çabalıyor, arada mesajlarıma yanıt vermeye çalışıyor, ama sürekli 'yoğun olduklarından' yakınıyorlar. Onlar öyle dedikçe, insanda istek kalmıyor tabi, sonuçta her insan evladı gibi ben de kendime göre yoğun bir insanım, tatil köyünde balıkçılık yapmıyorum. Bazen düşünüyorum da, acaba tüm bunlar karşılığında onlardan para ya da bir şeyler mi isteyeceğimi sanıyorlar da çekiniyorlar. Bunu açıkça söylemeliyim ki, benden özellikle bir şey yapmamı istemedikleri sürece, öyle bir şey hiç bir zaman olmayacak. Ben burada bilgilendirme amaçlı maaliyetlerden bahsediyorum tabiki, ama bunların tamamının bedelsiz olduğunu çok defa söyledim ben.

   Diyeceğim o ki; sizler de bir şeyler paylaşmak istediğinizde, yönetimden pek bir şey beklemeyin, kendiniz yapmaya çalışın, "ne biçim adamlar, o kadar özenerek yazmış olduğum, bir mesajıma dahi yanıt vermiyorlar" deyip, küsüp vazgeçmeyin sakın, gerekirse burada paylaşın, birlikte çözelim, yardımlaşalım. Özellikle, yapacağınız şeyi onlar için değil, burada toplaşmış kişiler için yapın. Sonra da ortaya çıkan eser ile ilgili hep birlikte övünelim.

   yanlız şu var ki, TS ekibinden @lawnmower başkadır. adama emek harcayaraktan attığınız her mesajın, mutlaka emek harcandığını hissettiğiniz bir cevabını alırsınız. halk adamı @lawnmower! ciddi bir konuda destek mi lazım, yazın bu adama güzelce, yardımcı olabileceği bir şeyse, mutlaka size döner, istisnasız. Bundan çok eminim ki, o da yoğun ve zamanı değerli bir insandır, çoğumuz gibi.

   Platform sakinlerinden fikir talebinde bulunduğum önceki durum paylaşımım için, belki de çok güzel fikirler gelecek. Burada ne sanatçılar vardır şimdi kimbilir. 🙂
   http://teknoseyir.com/durum/196381

 • Emre Arat @emrearat

  Çalıştığımız yerden çıkmış ama yine bilemedim.Test bench yazmıştım.Linkini verdiğiniz durumda Teknoseyir için satış yapmadığınız söylemişsiniz ama bence TS ile anlaşılıp yapılabilir.Geçen gün The Verge stickerlarını paylaşmıştım,TS anahtarlığı neden olmasın?

 • Ender Erem @enderem

  Kesinlikle katılıyorum.Bu tür ürünleri arayıpta bulamayan çok kişi vardır diye düşünüyorum.Ben de onlardan biriydim biraz şansım yaver gitti 🙂

  TS Plus sistemi devreye girdikten sonra bu gibi ürünlerin satışını destek amaçlı almak isteyen çok kişi olacaktır.

  Bir de #teknoküp 'ün bitmiş son halinin fotoğrafını yayınlasanız da merakımız gidersek nasıl olur @asaltek ? 🙂

  • ismail ozan izci @asaltek

   emin olun ki, #teknoküp tasarımını ve ürettiğim parçalarla ilgili resim paylaşmayı sizlerden fazla ben istiyorum, üstelik güzel ve çok orijinal bir şey de ortaya çıkarabilmişken..

   Ama bitmesini beklemek zorundayız birlikte. Bu şey zaten (logo tasarımı ve kasa tasarım hakları hariç), hediye olarak teknoseyir in malı olacak. Onlarla birlikte nasıl bir sunum yapılacağını konuşmamız gerekecek. O aşamaya geldiğimizde teknoseyir sevenler olarak hep birlikte heyecanlanacaz, gururlanacaz inşallah.
   Ben çok heyecanlıyım, robotik bir şey beklemeyin, ama şekil şemal olarak, tasarım olarak, özgünlük olarak bırakın beklentileriniz öylece yüksek kalsın. 🙂

   Ve tabiki de bir asaltek geleneği olarak, boyasız komple alüminyum malzemeden olacak, o tür bir şeyler bekleyin. 15 ana parçanın 9 tanesi bitti, fakat buna ek olarak 10 larca ufak parça daha var sırada. Kasa 10 larca civata ile birleştirilecek, fakat dışarıdan bakıldığında bu civataların hiç biri görülmeyecek. Kaynak, perçin yok. Daha önce yapılmamış bir şey geliyor diyebiliriz.

  • Ender Erem @enderem

   Açıkcası sıradan bişey beklemiyorum özellikle sd kartlı MP3 çalarlı anahtarlığınızı gördükten sonra 🙂

   Takipteyiz..

  • ismail ozan izci @asaltek

   @enderem
   aman dostum, orada bir yanlış anlaşılma olmasın, @leventp nin anahtarlığının içine gizli sürgülü bir sd kart saklama yuvası var hakkaten, ama o mp3 çalar sahte, yalnızca görünümden ibaret, düğmeler falan da sahte yani 🙂 basılmıyor bile. ha basılsaydı daha güzel olurdu, ama bir daha ki sefer artık 🙂 şimdilik beni aşar.

 • Hakan Başar AKSAN @hba

  Sitede satışa çıksa bu tasarım hatıra niyetine çok güzel olur, işçilik ve malzeme kaliteli. Elinize sağlık.

 • dramorey @dramorey

  Tüh kaçırdık. Bir sonrakine artık.

 • ismail ozan izci @asaltek

  Dostum, o tür konuları ben Çağatay @backflip 'a havale ediyorum. 3d printer 'ı ile size severek yardımcı olmaya çalışacaktır. Teşekkürler 🙂

 • lawnmower @lawnmower

  Halk adamı denince koltuklarım kabardı. 🙂 @asaltek