30 gb + sınırsız sosyal medya 315 liraya oldukça cazip. Eğer bölgenizde telekom çekim sorunu yoksa değerlendirmek isteyebilirsiniz.
-Yeni hat alımı, numara taşıma gibi durumlarda kullanılabilir, mevcut faturalı müşterilere vermiyorlar.
-15 lira telsiz kullanım ücreti tüm paketler için geçerli, devlete ödenen vergi.
-Şuan için tüm illerden geçilebilir olarak görünüyor ancak en temiz işlem için bölge müdürlüklerine gitmek mantıklı. Telekom bölge müdürlükleri adresi için web sitesinden kontrol sağlayabilirsiniz.
-Paketlerin linkleri ektedir;
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/asimsiz-prime-guclu-30gb-tarifesi
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/guclu-20gb-tarifesi
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/guclu-10gb-tarifesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tarık KAYA (38) @tarikkaya

  Ben montefonedeyim. Çok memnunum. Ama fiyatları döşüyorlar yav. 😀

 • Issız_adam @systemnet

  Bölgemde nasıl çektiğini anlarım

 • Mr.Bell @mr-bell

  EĞER FATURALI TELEKOM KULLANIYORSANIZ VE SÖZLEŞMENİZ BİTTİYSE YADA 1 AYDAN AZ KALDIYSA YANİ SON AY İÇERİSİNDEYSENİZ;
  *
  *
  *
  *
  *

  -X BİR FİRMAYA FATURASIZ OLARAK TAŞIYIP (GENELLİKLE 3 GÜN İÇİNDE TAŞINIR) SONRA BU KAMPANYAYA GERİ BAŞVURABİLİRSİNİZ.
  *
  *
  *
  -X TAŞIDIĞINIZ FİRMA ÇALIŞANLARI SİZE EĞER BİZE TAŞIRSANIZ 3 AY BAŞKA YERE TAŞIYAMAZSINIZ DİYEBİLİR ANCAK BU KOCA BİR YALAN, ALTINI ÇİZEREK SÖYLÜYORUM YALAN, GEÇMİŞTE BUNUN ÇOK KAVGASINI ETTİM, MEVZUAT SADECE SIFIR VE İLK KEZ AKTİVASYONU YAPILAN SIFIR HATLAR İÇİN AÇILDIĞI FİRMADAN 90 GÜN İÇİNDE TAŞINAMAZ SONRA TAŞINABİLİR DİYOR. PEKİ BU X FİRMANIN BAYİLERİ NEDEN YALAN SÖYLÜYOR, ÇÜNKÜ SİZİN TAŞIMADAN PRİM ALIYORLAR VE SİZ KISA SÜRE KALIRSANIZ BU PRİMİ ALAMADIKLARI İÇİN O SEBEPLE ALENİ OLARAK YALAN SÖYLÜYORLAR BENCE.
  *
  *
  *
  -YALNIZ ŞÖYLE BİR DURUM VAR, TELEKOM BAZI DURUMLARDA SİZ KAMPANYA BAŞLADIĞI DÖNEM GİDİP GERİ GELDİĞİNİZ İÇİN 30-40-50-60-70-80-90 LİRA GİBİ MİKTARINI TAM BİLEMEDİĞİM ÜCRETİ PAKET KAYIT ÜCRETİ ADI ALTINDA ALABİLİYOR. GENEL OLARAK BEN ALINDIĞINA ÇOK ŞAHİT OLMADIM ANCAK MEBLAĞ OLARAK GENELLİKLE KOMİK MİKTARLAR OLDUĞU İÇİN VERİLİYOR.
  *
  *
  *
  *
  -TELEKOMDAN X OPERATÖRE TAŞIRKEN KALAN AYLARA İLİŞKİN TELSİZ KULLANIM ÜCRETİ (TKU) BORCUNUZU SON FATURANIZA YANSITIR. 6 AY İSE 15*6=90 LİRA OLARAK EKLERLER.
  *
  *
  *
  -YAZILAN VERİLER SIFIR AÇILMAMIŞ VE HALİ HAZIRDA SENELERDİR AKTİF KULLANILAN HATLAR İÇİN GEÇERLİDİR, SIFIR HATLARA AİT VERGİLER FATURALI OLARAK TAKSİT TAKSİT ALIDNIĞI İÇİN TAŞIMA DURUMUNDA FARKLILIKLAR GÖSTEREBİLİR.