#GününOKGibiFilmi #4HitlikFİLİMDir #AmazonPrime !!Uzak durun!!

Gizli Gerçek (Run) (2020) ‧ Korku/Gizem ‧ 1 saat 30 dakika OOOOooooOOOOOooooOOOooooooOOOOoo YAAAA HAK! 🙂 🙂 Uzun zamandır ok gibi film sunumu yapmamıştım. TKDB gururla sunar. Sizin yapacağınız işe sokak no: 05

Böyle manazıs, böyle gereksiz bir yapımı kim Amazon Prime da yayınlar! Dedim reptelian konusumu? Gizli bir örgüt konusu mu? Nedir abi diye izledim bir dalgınlıkla. Pişman oldum. Gitti 1 saat 30 dakika.
Ana karakterimiz bir odada duran sezeryanla alınmış bir bebeğe kalabalık doktorlar bakıyor. Ana karakterde camdan bakıyor. Sonra okul sahnesi geliyor ve manasız dialoklar. Sonra kızımız büyümüş 17 yaşında ayakları tutmayan genç kız olarak görüyoruz. Sahneler ilerliyor kızın içtiği hap değişiyor. Kız da ulen taklaya gelmeyelim diyor. Araştırıyor. Meğersem illaç hayvanlar için ama insan içince ayakları tutmaz hale getiriyor. Kız isyan ediyor ve annesine karşı çıkıyor. Bir kaç manasız dialok ve sahne. Sonunda da kız büyüyor. Annesi haopiste yatalak olarak yaşıyor. Manasız dialoklar ve son.
Sizin yapacağınız işe ben ne diyim yav. Annesi zorundayım diyor gizli gerçek diyor açıklanmıyor bir done bile verilmiyor. Saçma sapan bir video. Film bile değil.

Filme 10 üzerinden 1 puan veriyorum.

TKDB: https://drive.google.com/drive/folders/17xXafF4q98dwo1jiCtjdmgTdcT2umhiV?usp=sharing

BeğenFavori PaylaşYorum yap