https://teknoseyir.com/durum/1709080

23 gün olmuş vay be. 😀 Ufak bir update paylaşayım. Buradan detay vermemiştim ama artık vereyim.

Yaklaşık 4 aydır falan belirli sağlık sorunları yaşıyordum. El kol kordinasyon sorunları baş dönmeleri gibi şikayetlerden sonra önce kbb'a gittim. Kbb'dan birşey çıkmadı. E haliyle başka bölüme sevk edildik, randevu şu bu derken iş nörolojiye beyin cerrahlarına ona buna vs. kadar gitti.

İlk MR'a girdik kafaya çekildi ilaçlıydı vs derken raporu çok geç çıktı, rapordaysa kitleden bahsediliyordu onu da birilerine yorumlattık vs tabi bu süreçte de psikolojim oldukça kötüydü. Ölmekten korkmuyorum sonuçta ama sürünme kısmı yıpratıyor, seni seven insanlar üzülüyor vs bu adamı yıpratıyor.

Neyse gene bugün randevum vardı bu sefer iyice raporu incelettik denilene göre tümör ya da kitle falan değilmiş. Leke olabileceği üstünde duruldu ve tekrar mr'a gireceğim. Uzman prof vs o süreçte zaten gösterildi görüşler alındı derken işte beyinde çocukluktan olan bir hastalık leke bırakabilmiş bunu işte tümör olarak değerlendirmişler üstünde yoğunlaşıldı. Çünkü kan ve diğer tahlillerimde bir sorun bulunamadı hepsi normal. Bu hafif el seyirmesi gibi şeyler yada baş dönmesi içinde boyunda fıtık olabileceği bunun da siniri de sıkıştırabileceği söylendi. Bu da daha olası sonuçta günün neredeyse 8 saate yakını pc başında oturmaktan fıtık olmama ihtimali zaten yok gibi birşey. 🙂

Bu süreçte ts'den ulaşıp sorunlar oldu sağolsunlar teşekkür ederim. Buradan da bir toplu bir güncelleme açıklaması yapayım dedim. İnşallah bu mr'dan sonra artık leke midir nedir yada boyunda fıtık mı var ? başka birşey mi var kesin öğreneyim bileyim. Yada tümörse de kötü müdür iyi midir ? onu da bilelim, çünkü öbür türlü sürünceme de kalmak dünyanın en kötü şeyi.

Keyfim bir tık yerine geldiği için ts'de takılmaya devam. 😀 Ha kimileri için iyi, kimileri için kötü haber. 😀

Ts ahalisi belirsiz bir süreliğine kadar

Ts ahalisi belirsiz bir süreliğine kadar buralarda olamayacağım, kendinize iyi bakın. :)
BeğenFavori PaylaşYorum yap