Riot bu işi biliyor.

Lil Nas X - STAR WALKIN' (League of Legends Worlds Anthem)

THE ONE & ONLY WORLDS MUSIC VIDEO. OUT NOW.Check out the official anthem and music video for Worlds 2022. (Lil Nas X - STAR WALKIN’)LISTEN NOW - https://liln...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ekrem @huseyinekrem

  Oyunu hariç her şeyleri iyi bu adamların. 10 yıl az çok oynamış ama sonunda bırakabilmiş birisi olarak söylüyorum bunu 😀

  • Unreal Mannequin @mannequin

   Oyun da bayağı iyi ya, haksızlık etmemek lazım. Çok düzgün çalışan, neredeyse 0 hatayla yıllardır devam eden bir oyun. Kitlesi leş o ayrı.

  • Ekrem @huseyinekrem

   @mannequin Oyun baya iyi çalışıyor ama 12 yıllık bir oyunun sağlaması gereken stabilitenin yanından bile geçemiyor. Bir sürü mini bug var her oyun yaşanılan. Client'in leşliğine hiç girmiyorum bile. Sadece oyuncu sayısı çok olunca pek göze batmıyor bu buglar. Yüzde olarak az kişi görüyor çünkü.

  • Unreal Mannequin @mannequin

   @huseyinekrem Sürekli yeni içerik eklenen bir oyunda bug olmaması imkansız, ki bu kadar çok içeriğe göre çok çok az denecek bug var. Oyuna ciddi anlamda etki eden buglar zaten hemen patchleniyor. Ben RIOT'ın büyük bir hatasını görmedim hiç. Bir oyun geliştiricisi olarak söylüyorum RIOT'un başardığı şey azımsanacak bir şey değil. Böyle bir oyunu yıllardır büyüterek ayakta tutabilmek büyük iş.

  • Ekrem @huseyinekrem

   @mannequin İçerik? Skinden başka bir şey gelmiyor. Eskiden PVE haritaları, farklı haritalar, farklı oyun modları yağıyordu. Son 5 yıldır yatıyor herifler. Fena iş yapmadılar doğru ama diğerlerinin kötü olduğu bir sınıfta az biraz iyi olmak yetti işte.

  • Unreal Mannequin @mannequin

   @huseyinekrem Yeni şampiyon çıkmıyor mu? LOL'de pve haritalarına ihtiyaç yok bence oyunun mantığı pvp. Arada urf vs gelse yeter. Ben ne zaman bir göz atayım şu oyuna ne yapmışlar desem yeni şampiyonlar görüyorum. LOL için de şampiyon yeterli.

  • Ekrem @huseyinekrem

   @mannequin Yeni şampiyonu ben içerikten saymıyorum. Olmayan bir mekanik getiren 1-2 tane sadece. Saygı duyarım ama PvE'leri severek oynamış birisi olarak devamını isterdim. Yapmadılar, ben de bıraktım.

  • Unreal Mannequin @mannequin

   @huseyinekrem Ben oyun geliştiricisi gözünden bakınca bunları görüyorum. Oyuncu olarak da sadece solo/duo ranked oynuyordum, arada geldiğinde de urf vs. O yüzden benim için önemli olan kısım orasıydı.