Ahref üzerinde Teknoseyirde 120 bin do-follow link var. Semrush'da ise 3 milyon gözüküyor. Teknoseyir kendine backlink satarak bir gelir oluşturamaz mı? Semrush'a göre ayda 30 bin organic traffic geliyormuş. Similiarweb e görede 500 bin visit alıyor. Ortalama 5 dakika zaman geçiriyor üyeler ve yüzde 4 ü İsveç gerisi Türkiyeden miş ziyaretçilerin. Bu değerler kendi giderini sağlayacak kaynak yaratamıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Çateş @cates

  Bizim memleketin sınır hattında çok ciddi gözetleme sistemleri var. Propaganda haricinde ciddi manada uçan kuş görüntülenebiliyor yani.
  Sınırdan geçen her bir mülteci görülebilir yani.

  Ama memleket mülteci kaynıyor. Yenileri de girebiliyor.
  Görmek ve yakalayabilmek başka şeyler.

  Dediğin gibi gelir elde edilebilir.
  Ama o geliri elde etmek başka ve dahi o geliri istemek başka şeyler...

 • Orcun @orcun

  Teknoseyire kendi kendini döndürebilecek sıfırdan bir site yapılsa adam gibi modere edilebilse kazanç var. DH teknopat işte daha birsürü yer var. Ya adamlar sadece link paylaşıyor sıcak fırsat onual platformu herifler para basıyor arkadaş. Artık yani iş video yapayım izlensin oradan gelir elde edeyim zor yani. Onu bir şekilde döndürmen lazım.

  • Hybrid @hybrid

   Backlinklerin türleri var sponsored nofollow dofollow gibi nofollow olanlar sıralamada etki sağlamıyor. Ama dofollow linkler sitelerin google sıralamasında yükselmesinde yardımcı oluyor. Dofollow link almak hem zor hemde pahalı.