Cyberpunk 2077'de tamamlanamadığı için yarım bırakılmış şeylere hala denk geldikçe üzülüyorum çok daha iyi olabilirmiş diye. Oyunda konum olarak birbirlerine uzak düşen iki bölgeyi, Japonkent tarafıyla Wellspring tarafını bağlayan bir otoyol keşfettim ama bu yolu basit bariyerlerle kapatmışlar.
Oynayanlar bilir, Cyberpunk 2077'de yollar yer yer çok karışık gelir ve kaybolursunuz, navigasyona başvurmak zorunda kalırsınız. Belli ki oyunda yarım kalan, çıkartılan şeylerden biri de şehrin ana yollları. Metroyu çıkarmaları da eminim bu sorunu büyüten etkenlerden biri olmuştur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • ozturka @ozturka

    metronun olduğunu hiç sanmıyorum. olsaydı çat pat koyarlardı. bu kadar büyük bir oyunun bu kadar kötü çıkması çok kötü, her açıdan. bi de gazladılar keanu reyizi öne atıp(kendisi ortaklık teklif etmiş, onlarda sazan gibi atlamışlar)

  • ganiemre @ganiemre

    En son çıkan 2.02 güncellemesinden sonra başladım ve yaklaşık 13 saat civarı oynadım. Sürekli kafamda acaba Rockstar yapsaydı nasıl olurdu sorusu beliriyor, bazen de öyle saçma sapan şeyler oluyor ki oyunu torrentten indirirken yaktığım elektriğe bile üzülüyorum 😀 (korsan, emek hırsızlığı!!1!!1 diyecek arkadaş varsa eğer, insanları salak yerine koyup bitmemiş bi oyunu satan, anca 3 yılda toparlayan bi firmanın emeği umrumda olmadı ne yazık ki. Bitirdikten sonra beğenirsem orijinal alırım tabi)