Canlı yayının tekrarını yeni izledim. LP biraz fazla sinirlenmiş sanki. Burada insanlar gelsin bir şeyler paylaşsın muhabbet edelim diye gözünün içine bakarken, o buradan ve buradaki insanlardan nefret ediyor gibi bahsetmiş. Bir an "ne biçim konuşuyor yahu, biz ne yaptık ki?" dedim ama sonra bir düşündüm, acaba bunlar gerçekten oluyor da biz toksik insanları engellediğimiz için mi görmüyoruz? Yine de bunun söylenme biçimi bu değildir. Öyle bir kitle varsa da diğer insanların tenzih edilmesi gerekir. Zaten yeni üye alımına kapalı bir topluluk, sorunlu olanlar banlandığında geri gelme ihtimalleri de yok. Hala daha bunu söyleyebiliyorsa demek ki buradaki düzgün insanlardan dahi nefret ediyormuş.

Bunun dışında @gamsizm hakkında söylediği de hoş olmamış. Bu yayından önce sanki @gamsizm bırakıp gitmiş, yüzüstü bırakmış, ihanet etmiş gibi geliyordu ama LP'nin konuştukları ve ruh haline bakınca @gamsizm fazla bile dayanmış diye düşündüm.

Plus zamanında destek olmak için hem kendim abone olmuş, hem de birçok defa abonelik hediye ettim. Hem youtube, hem de twitch'ten yıllardır destek oluyorum. Ama demek ki hata yapmışız. Hayatımızdan negatif insanları çıkartmamız lazım. LP, kendi de söylediği gibi negatif insanlardan birisi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap