LP'nin bugünkü videosunu yeni izledim. Burada oluk oluk zehir varmış, onun parasıyla onun şahsına küfür ediliyormuş. Cidden küfür gören var mı? Ben arada birbirlerine girip küfür eden üyeler harici küfür eden görmedim. Kaldı ki bu sitenin şuan masrafı yok sponsor hosting tarafından barındırılıyor diye biliyorum. LP için burada gördüğüm tek şey eleştiri. LP'nin şahsına saygısızlık eden görmedim. İnsanlar haklı olarak kendi sitesine girmeyip Twitter'da takıldığı için eleştiriyor. İnternette ki her yazıya kafaya takarsa oho... Yav he he deyip geç veya hiç cevap yazma kendi kendine takılsın orada.

YouTube kitlesini bize tercih etmeside garip. Canlı yayına gelenlerin çoğu zaten sosyalden gelme. 🙃

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Private Joker @stanleykubrick

  Kaçıncı dakikada konuşuyor bunları?

 • Melburg @melburg

  Son zamanlarda siteye girsin olayı bile denmiyor artık doğru düzgün kabullenildi artık. Zaten Ts videoları o kadar takılmıyordu son dönemde burasının ayrı bir ortamı vardı. Sitede troll bile kalmadı artık arada gelen spamcılar hariç

 • Fırat Duran @firat_duran

  Şu siteye 2 mod koymak zor değil, dünyada bu işler parasız yapılıyor ki burada da kimse para almaz. Tembihlersin, küfür, hakaret yok. Site yürür gider. Levent abiye youtube işi kolay geliyor ama bir söz vardır, tavukla siftahını yapmamış horoz rüyasında atmaca kovalarmış. Yani şu sitede 1000 üye varsa, 900 ü LP MG HK yı severek izledi, ancak zamanla milleti küstürdünüz. Canlı yayındaki eleştirilerinin çoğu haksız. Küfür eden de çıkacak, seven de. E küfür edeni banlıyorsun, seveni de görmezden geliyorsun, adam sizi etiketleyip bir şey yazıyor, tek kelime edemiyorsunuz. Yani canlı yayının siteyle ilgili kısımları boş muhabbetten ibaret. O bana küfür etti de, burda patron benim de, küfür edemez de. E edemez zaten, edince banlanıyor.
  Sitede teknoloji dışında konuşmak yasak olmalıymış vs vs. Abi hergün 30 tane işlemci mi tanıtılıyor? Telefon mu tanıtılıyor? Neyi nekadar konuşabiliriz? TS açıldığından beri kaçtane canlı Iphone, Samsung, Xiaomi tanıtımı yaptınız? Bir de konuşsan ne olacak? Ala-mı-yo-ruz! 1000 kişi varsa 1 kişi belki alıyor. E diğer konu paylaşımları da bilgi verici, adamın da belki o anlık sıkıntısı var geliyor buraya yazıyor ki azıcık rahatlıyayım istiyor, çevresine söyleyemiyor burada paylaşıyor. Bak sitenin ne güzel kitlesi var, video paylaşıyorsun millet direk buradan görüp izliyor(du). Herkes aynı fikirde olacak diye birşey yok. Verilen emeklere yazık. Yine söylüyorum burada bir aile gibi olmak varken, LP aileyi dışlıyor. Aile içinde kavga da olur, hoş muhabbet de. Ama LP burayı öyle göremedi, göremiyor.
  Teknoloji sitesiyiz diye söyleniyor acaba 1 tane üyenin bir incelemesini okuyup ta beğenmiş mi? Kibrit çöpünden uzay mekiğine kadar her türlü teknolojik inceleme/blog yazıldı, acaba bir gün bile okumuşlarmıdır?

 • İşlemcileri Seviyorum @athlon

  LP bu siteden son damlasına kadar nefret ediyor, bunu her konusu açıldığında gerek sözleri gerek mimikleri ile belli ediyor. Bu kadar dayanması bile mucize bu sitenin, ama giderken güzel bir veda edilebilirdi gönül alınabilirdi. Dağıtmayı yakıp yıkmayı seçti kendisi, keyfi bilir tabiki.