İşlerimden dolayı uzun süredir girmiyordum. Canlı yayın bildirimi gelince izledim. Hatta Ts plus aboneliğimin iptal olduğunu farkettim. Tekrar katıldım ama Lp nin söylediklerinden sonra gerek yokmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Site açık kaldığı sürece destek olacağım. Kapanırsa ne yaparım henüz karar vermedim ama LP'nin kendisi için paramla benim sitemde bana küfrediyorlar kısmı son yayından sonra bizler için de geçerli. Paramızla gördüğümüz muameleye bak.

  • Coppermine @coppermine

   bu konuda ben de hemfikirim. Teknoseyir plus varken ben ona da abone olmuştum. Şimdi 40 küsür aydır da youtube maksimum destekteyim. Çok büyük bir meblağ olmasa da, bize böyle bir ortam sağlandığı için aslında bir kullanım bedeli gibi görerek, çorbada az da olsa benim de tuzum bulunsun diyerek bu aboneliği devam ettiriyordum. Sosyal kapandığı gün, bu ortam da kapanmış olacağı için youtube’da katıl aboneliğime son vermeyi planlıyorum.

  • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

   @coppermine Katıl ilk çıkınca göstermelik 3-5 katıla özel avantajlar sağladılar, sonra bu sadece desteğe döndü. Site hatrına veriyorduk dediğin gibi. Sadece kanal kalırsa "karşılıksız" desteklemiş olacağız ve bunca yıl siteyi umursamamaları karşılıksız destek motivasyonumu yok etti. Son incelemeler de açıkçası niteliksizleşti diye düşünüyorum. İzleyici olarak katma değer alamıyorum ve incelemelerde bile devamlı ürünün bana anlatılmasıyla birlikte "akıl" veriliyormuş gibi hissediyorum. Evet, bi' akıllı sizsiniz, herkes RGB'yi geldiği gün kapatıyor. Evet, Apple kullananlar tam bir aptal. Evet, vaatlenen incelemeler için belki satın almadan önce size inceleme nerede diye sorduğumuz için biz salağız.

 • Theo @theo

  LP Sitenin kapanması bize hiçbir şey kaybettirmeyecek dedi. Görelim bakalım ana kitleni kaybedince ne olacak. Oluk oluk zehir fışkırıyormuş buradan.