TS benzeri bir oluşum daha bilmiyorum ya, gerçekten. Ben öyle bakmıyorum ama hadi tamamen materyalist bakalım. Kapıda sıra olmuş, kendi arasında belli bi frekans tutturmuş ve bu sayede güzel bi "community" olabilmiş, her türlü döneminde gelmeye devam etmiş, kendisine bi adım atılsa dükkana koşacak müşteri kitlesine ürününü satmak istemeyen, habire alınıp darılan, iki çürük elma görünce bütün sepete küsen, yenilikten uzak, esnemeyi reddeden, sürekli bahane üreten, paso negatiflik pompalayan, olumlu tarafları görmeyi reddeden bir satıcı olur mu abi? Biz niye senelerdir site sahiplerinin sırtını sıvazlayıp tamam baba olsun hadi devam demek zorundayız, bence biz de sorgulayalım 😀

Ne küfrü ediliyor burda? Duyan da tribün olduk adama sövüyoruz zanneder. İstemiyorum kapattım lan işte size ne desene. En azından ne olduğu belli olurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Şöyle bir açıklama olsaydı ne güzel olurdu:

  "Para kazandırmıyor, editör alabilecek bütçemiz yok. Siteye yeni içerik girilmesini kapatacağız. Bir süre sonra da eski içerikler gizlenecek. İşler yolunda gider de bütçemiz olursa eski hali ile açmayı biz de isteriz. TeknoSeyir teknoloji dünyası için çok önemli bir platform ve YouTube bile olsa üçüncü parti bir hizmete engellenme gibi olabilecek kötülükler yüzünden bizim en azından devam edebileceğimiz platformumuzun olması ticari sürdürülebilirliğimiz için çok kritik."

  • Mehmet Aybars Işken @kahraman810

   Kapanması her şekilde üzer ve bize bunca anı bıraktığı için yeri ayrıdır TS ve bu sitenin ama açıklamanın da şekli ve üslubu çok önemli. Bunca sevgi, saygı ve emeğe uygun bir kapatma açıklaması isterdik. Arkadaşların da belirttiği gibi sevmediğim bir insanı neden sitede görmek isteyeyim ya da sosyalin açık kalmasını isteyeyim ki? 🙂

   Doğrudan bize söylemediğini biliyorum ama arada çıkan tek tük sorunlular için bu yapılır mı? Ya da bu tür bir açıklama yapılmaz diyelim? Kapatılacaksa bile bu tür bir açıklama yapılması hiç hoş olmadı.
   Peygamber bile olsan; seni sevmeyecek, sövecek ve hatta belki de seni öldürmek isteyecek insanlar her zaman olacak, bu şekilde bir işe kalkışılır mı hiç?

 • Orcun @orcun

  Türkiye de böyle bir oluşum yok. Yani bu akıştaki gibi kenetlenmiş kitle yok. Ha varsa ben bilmiyorum görmedim. Dh teknopat vs buralarda öyle adamlar yok zaten. En basiti beni tanıyan baya insan var sağolsunlar, başım sıkışınca çok yardım eden de oldu. Hem maddi hem manevi cidden oldu. Bende elimden geldiğince insanlara yardım ediyorum zaten biliyorsunuz. Ha okey siyasete giriyoruz bazen sapıtıyoruz ama bu da bizim suçumuz da değil. Intel hergün cpu çıkartmıyor. Samsung hergün telefon tanıtmıyor. Hergün burada safsatamsı teknoloji haberleri mi paylaşsaydık ? '' YENİ IPHONE 16 PRONUN KUTUSU BELLİ OLDU İŞTE BÖYLE '' diye durum mu atsaydık ? + hepimizin alım gücü de belli. Gidipte 36 taksitten s23 utlra tab s9 ultra da alamıyoruz ki ? alıp onun yorumunu yapalım ? ekonomi de ortada ülkece zor durumdayız ne konuşacağız başka ?

 • blog.yakupulutas.com @yhackup

  Bu oluşum teknoseyir sayesinde değil hasbel kader sosyal ortamlarda nasıl konuşulmasını sohbet edilmesini bilen elit bir kitle bir araya geldi.