Gelecek ay itibari ile netspeed, turknet vb. gibi turktelekom'un altyapısını kullanan servis sağlayıcılarına büyük zam gelecek mi sizce? şu an 250 liraya netspeed kullanıyorum. Superonline ile görüştüm 12 ay taahhütlü 330 liraya 50mbit veriyor. Gelecek ay netspeed falan bu fiyatı geçer gibi geliyor bana siz ne diyorsunuz?
#İnternet #TürkTelekom #Superonline #Netspeed #turknet #millenicom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • qubit @qubit

  Dolar yukarı gittiğinde zam yapıyorlar. Ya bu fonun dolar borcu var ya başka bir şey. Fiyatı belirleyen firma fonda maalesef.

  Tüketici de gık çıkartmıyor. Benim anlamadığım o. Ben #erkenseçim diye bir etiket açıyorum mesela. Bu faturaları kim nasıl ödüyor bilmiyorum.

  • Emre @emrenqw

   Internet ekmek, su gibi bir şey oldu. 10 yıl önce internetin ne olduğunu yeni yeni keşfeden insanlar bu gün akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile internet bağımlısı oldular 🙂 Ebeveynler önceden ders çalışmıyor diye çocukları "interneti kestirmek" ile tehdit ederdi, şimdi en fazla cihazlara şifre falan koyabiliyorlar çünkü kendileri için de internet çok büyük ihtiyaç haline geldi. Fiyat artışlarına ürün ne olursa olsun insanlar önce bir 5 dakika şaşırıp sonra normalleştiriyorlar çünkü enflasyon olmuş anasının ... yani, markete giriyorsun 1 hafta önce aldığın peynire 30-40 lira zam gelmiş, neden? bir açıklaması yok. Bu ülkede bir şeylere ses çıkarılabilseydi internete gelene kadar çok uzun bir sırası olurdu bu ses çıkarılacak şeylerin, o yüzden kimsenin artık umrunda değil herkes günü, ayı atlatmaya çalışıyor bir şekilde

  • qubit @qubit

   @emrenqw maalesef artık normal kabul edildiği açık. Birilerinin uyandırması gerekiyor. Bu da ancak bir topluluk ile olur; DH'dakilerin "adil kullanım kotası" işinde yaptıkları gibi bir oluşum lazım.

 • Mücahit Köse @mucahitkose

  TT toptan fiyatlara normalde senede bir kere zam yapıyor alternatif operatörler Haziran sonrası zamlandı zaten, genel olarak çok büyük bir olay olmadığı sürece ocak ayına kadar zam beklemiyorum ben.

  Taahhüt enflasyonist ortamda hayat kurtarır hatta 12+12 yapmak çok daha mantıklı.

 • Gump @runforrest

  Sırf bu yüzden 2 ay önce 24 ay taahhütle 250 liraya (ilk 6 ay 150 lira) 75 mbps VDSL telekom'a geçtim türknet'den.

 • Tarık @xahve

  Türknet'e gelmez 300 lira zaten.

 • yahya @yahya

  türknet tahhüt yaptık 12 ay 280 tl