Dün konuşulduysa kaçırdım ama Teknoseyir sosyalin kapanacağı çok açık şekilde söylenmiş dünkü LP canlı yayınında. Bir anda olmaz haberiniz olur demiş ama hayatta tutmaya yönelik hiçbir şey söylememiş, kapanacak yakında anladığım kadarıyla. Normalde tüm gün veda mesajları olması lazımdı burada, Titanic’teki çalgıcılar gibiyiz 😂
#akış #veda #sosyal

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • x86 @mrx

  kapansın da rahatlayalım artık, godot'yu beklerkene döndü iş.

 • Excalibur @excalibur

  Kapatacaksa kapatsın bıkkınlık verdi kaç gündür.

 • Mustafa Yeşil @mujjer

  Yeni alım yok. belki pasif hesaplar uçacak. bir temizlik operasyonu olacak birde teknoloji dışında konu açana engel gelecek.
  her post Facebook yönetici onayı olmadan yayına alınmayacak fln bakalım

 • Fırat Duran @firat_duran

  Bura kapanırsa ts gg. Gelecek beklemesin.

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Roket kelimesi, sosyalden ziyade, Teknoseyir için söylendi. Levent abi dün planlarını açıkladı. Nasıl olduysa, bizim hakkımızda kötü düşünüyor. Bizi ağırlık, yük olarak görüyor. Getirisi olmadığını düşünüyor. Burada yıllarca, yazdık çizdik. Plus üyesi olduk, Katıl abonesi olduk. Elimizden geldiğince destek olduk, buna rağmen yük olarak görülüyoruz.

  Daha dün, biri Google aramalarını kullanarak burayı keşfediyor. Oradan bana ulaştı. Bu kadar yazılan çizilen şeyin, çöpe gitmesi beni üzüyor. Sunucu sponsor , sadece altyapı maliyeti var. Site arızalansa, çözüm üretecek biri lazım. Hamdi abi artık yok, olsa bile farklı işleri olduğu için burası ile ilgilenmesi zor oluyordu. Altyapı sorunlarını çözecek biri lazım. Sitede reklamlar var. Düşükte olsa, oradan bir gelir vardır. Yük olduğumuzu düşünmüyorum.

  İsyan eden yok deniliyor. İsyan edecek kimse kalmadı. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi, sürekli bir yokluk havası oluşturulması, kapandı, kapanacak imajının çizilmesi ve kullanıcıların isteklerinin yerine getirilmemesi bu işi, bu hale getirdi. 2014 yılından beridir, bu seneyi çıkarabilecek miyiz? Seneyi görürsek iyi, ekip az vs. gibi bahaneler üretildi. İnandırıcı olmamaya başladı. Battı, batıcsz derken site hala ayakta, içerik üretiliyor. Biraz ilgilenirlerse, çok daha iyi yerlere gelebilirdi. Benim inancım kalmadı...

  Kapanma olayını anlamayanlar var. Levent abi daha nasıl açık olabilir?

  Sonuç, site yük görüldüğü için kapanıyor. Önemli dediğiniz verileri kayıt edin. Kapanışı bekleyin.