Bu video yasaklanması gerekmez mi? Çoğu insan dava açılacak diye kaçınoyor. gelmiş bu yöntemi anlatıyor Tabi yine bir şekilde rapo ralınır belki o kısmı bilmiyorum.
https://youtube.com/shorts/07jhbzFPlYk?feature=share

Kavgada darp raporu alınmayacak narkoz tekmesi #shorts

Kavgada darp raporu alınmayacak narkoz tekmesi Kavgada kafaya tekme nasıl atılır ? Kavgada yapılması gereken ilk hamle nedir ? Kavgada yapılan yanlış hamle ?...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Behzat Ç. @behzat

  Adam yere düşüp başını yere çarparsa katil olur bu hareketi yapan. Kavgadan mümkün oldukça kaçının. Çünkü karşınızdaki ana avrat küfür ederse gözünüz hiç bir şeyi görmez. 1 dakika erkeklik yapacağım diye hapiste 10 sene karılık yapmaya değmez.

 • Orcun @orcun

  Gene alır uğraşır çevrede kamera varsa, esnaf vs şu bu alır o görüntüleri avukatına verir maddi manevi tazminatı da açar uğraşır manyağın teki vs. daha kötüsü de emanetlidir sokar emaneti geçer. Veya manyağına denk gelirse dayağını yer sonra uğraşır seni bulur en savunmasız anında canını yakar. O yüzden kavga mavga etmeyin, kimseyle de uğraşmayın he deyin geçin gitsin hayat çok kısa. Böyle bir anda film kopar gidersiniz.

 • Hesbael @hesbael

  Bunların hepsi fasa fiso karşındaki adamın kavga tecrübesi çoksa yerede sağlam basıyorsa tekme mekme bir işe yaramaz. Videoda karşısındaki dikilmiş bekliyor ama gerçek hayatta sen ‘’ Aaaa vidyoda görmüştüm narkoz tekmesi atarım adamı hop yere sererim.’’ Diyene kadar içinden geçerler. Ha birde box/kickbox türevi sporlar haricindeki diğer hiçbiri şeyde sokakta işe yaramaz. Adama yumruğu çakar indirirsen indirirsin indiremedin geçmiş olsun. Tabii karşındakinde emanet yoksa 🙂 valla bu devirde kimse kimsenin bu kadar nazınızda çekmez işin en başından takar hasssktr der geberir gidersin.

 • deepL @deepl

  Bunun adı niye narkoz tekmesi ki? Bu kimseyi knock out yapmaz.