Ne kadar anlamlı bilmiyorum ama ilerisi için mantık çerçevesinde ve ekonomik olarak yapabileceğim tek GPU upgrade’ini yapmak üzereyim. Şu an kullandığım 3060 TI’dan 3080’e geçiyorum. Eldeki 3060 TI satılık. Ağustos 2021’de aldım hazır sistemin içinde geldi. Kutusu duruyor, faturası doğal olarak toptan fatura. Garantisi eli kulağında işte Ağustos’ta bitecek. Palit, Dual OC çift fan modeli. Herhangi bir sorunu yok. İlk aldığımda hafif fan tırlaması vardı kendi kendine çözüldü gitti bir daha duymadım. Fiyat 5500 lira. Biraz da elden çabuk çıksın istiyorum. Kargolayabilirim ama elden teslim daha çok isterim, her türlü teste açıktır. Sistemde kullanıldığı için çıkarıp fotoğraf koymadım. Burdan daha önce alışveriş yaptığım arkadaşlar da var.

Bir de güç kaynağı var Corsair RM650X, onu da elden çıkarıyorum. Açıkçası onun tam piyasası yok şu an, olanlar da saçma fiyatlarda. Ona da 1000 lira diyorum.

İki ilan da şu an için başka bir yerde yok. Çok çok acelem yok, gidecekse temiz parçalar burdan birine gitsin kafasındayım.

#ikinciel

Konum: İstanbul/Avrupa

BeğenFavori PaylaşYorum yap