110,- TL.'sına #gibirnet isimli TT tabanlı servis sağlayıcıdan aldığımız VDSL internetten hiç memnun değildim. Aklıma #turknet içinde yaptığım 50/8 mb ayarlar geldi. Desteğe yazdım. Hat bir gitti geldi. O günden beri ciddi sıkıntı yaşamadım. Bilgilerinize.

Amazon.tr üzerinden avrupadan gelen en son 2 adet creative marka ürünlerden çok iyi geri dönüşler alıyorum. Yayın işine girenler mutlaka bunlardan alsın:

- Creative SXFI Gamer USB-C Oyuncu Kulaklığı, ANC CommanderMic, Super-X-Fi-BATTLE
( Type-c bağlantı ile telefonda da kullanabileceğiniz bu ürünün Bluetooth özellikli tıpkı aynısıda satışta. Kullandıklarıma ve denediklerime baka bu güne kadar kulaklık kullanmamışım. Tizlerdeki derinlik muazzam. #Plantronics den daha başarılı. #DTS Headphone codec kullanmayı bıraktım. Ses kaydı güzelse sanki karşında gerçek bir insan sana doğru konuşuyor gibim hissettiriyor. )

- Creative Live! Cam Sync 1080p V2, Full HD geniş açılı USB Webcam
( #Logitech G920 serisi kamera ile karşılaştırmalarını izledim. Gerçekten başarılı bir ürün. Fiyatına göre ise bedava. )

@gamsizm @leventp @yasin @gerginix @orcun @emre64 @ugury @ozkane @lawnmower @awsalli @macid-beyhan @sezers @dangerlord63 @suleymanridvan

BeğenFavori PaylaşYorum yap