Last of Us ilk sezon bitti. Sezonu genel olarak beğendim. İkinci oyunu iki sezona yayacaklarmış ve ikinci sezon 2025'teymiş. Üçüncü sezon da 2026-2027 gibi yayınlanır.

Şimdi dizinin etkisiyle PS5 ve oyunların satışı artmıştır kesin. PS6'nın da 2027-2028'de çıkacağını bildiğimize göre üçüncü oyunu da konsolla birlikte çıkartırlar. Sonraki sezonlar da 2028-2029 diye devam eder. HBO ve Sony bu işi kotardı gibi.

Diğer taraftan Game of Thrones'ta yazar kitapların sonunu getiremediği için dizinin son sezonları (yazarın bilgisi dahilinde olduğu söylense de) izleyicileri tatmin etmemişti. 3. oyun çıkar ve güzel bir final yapar umarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • hud @hud

  Ben biraz fazla beklentiye girmişim galiba ama genel olarak çok sıkıcı buldum. Oyuna da ilgim kayboldu ve steam istek listemden kaldırdım. Benim gibi olanlar çok mudur yoksa oyuna olan ilgi artmış mıdır bilemiyorum.

  • Orcun @orcun

   Ya oyunun bu serinin yani afedersiniz ama çooooooooooooook boku çıkartıldı. Ps3 de oynadık ps4 de yenilenmişini oynadık ps4 pro da 4k bilmemnesini oynadık YETTTİİİİİİİİİİİİ artık. Diziyi ben o ekmek suratlı kız yüzünden izleyemedim. 1. bölümü izledim zorla ve finali izledim geçen o kadar. Çünkü artık sıktı ya, hani mevzu walking dead'in dramatikleştirilmiş hali senaryosu oturtulmuş hali o kadar. Bana şimdi fanboyları kızacak ama böyle kardeşim. Tamam çok güzel anlatımı bir oyun için okey iyi ama YETTİ.

  • undefined @undefined

   @orcun Ben oyununu oynamadım. Hikayeye dair hiçbir bilgi bilmiyordum. Bu halde iken diziyi çok beğendim. Ama hikayeyi biliyor olsaydım bu kadar keyifle izlemezdim sanırım.

  • Orcun @orcun

   @undefined Biz ezberledik artık 😀 Oyunu dizinin daha detaylısı daha çok düşmanlısı daha çok hayatta kalmalısı gibi düşün baya iyi ama işte walking dead'e zombiye döndü mevzu çok boku çıkartıldı. Ama bence bir oyuna şans ver derim.

 • Orcun @orcun

  SPOILER UYARISIDIR

  Oyunda ellie ilk 13 yaşlarındaydı 2. oyunda da 19 yaşındaydı. Finalde aslında oyundaki harbi ellie'i seslendirip oynayan kızı annesi olarak göstermeleserdi 2. dizide o kız yakışırdı işte. 🙁 Bok var gibi harbi oyundaki ellie'i dizide ellie'nin annesi gibi gösterdiler. 😀

 • Orcun @orcun

  @picklerick He hazır senaryo var zaten yapıştır gitsin. 😀

 • kolcu @kolcu

  Oyunu oynamadım. Bence çok keyifli diziydi. En azından standart dışı. Keyifliydi.