Samsung Galaxy A14 A34 A54 tanıtmış bunlarda şarj adaptörü bulunuyor mu kutu içinde

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Yok. A33 A53 A73 de de yoktu. Artık samsung'un yeni giriş seviyesi modellerinde dahi yok sadece kablo var o kadar.

  • Orcun @orcun

   @tabayea Rezillik resmen. 🙁 Ya bunlar işte hep apple'ın sektöre kazığı. S23 ultra 1 tb olanı al kutusu da aynı. Telefon ve kablo var o kadar. Ya kardeşim bunun kalemi var en pahallı alet ? ya bari kalemine note serisindekiler gibi yedek uç koysana ? güzel akg kulaklık işte ondan sonra type-c çevirici falanda koy ? yok. Hep işte apple'ın bok yemesi diğerlerinin de ondan çalması.

  • Mr.Bell @mr-bell

   @orcun Apple kazığı diyemem, firmalar biraz çaplı olsun her haltı kopyalamasın. Koyacak dirayet yoksa apple tarafına kızmanın anlamı yok bence

  • Orcun @orcun

   @mr-bell İşte sorun da orada, apple ne yaparsa ilk bir bağırış çağırış sonra bakıyoruz apple'ın yaptığı yapılıyor. Yıllarca samsung apple'da dahili hafıza artmıyor bizde microsd kart takabiliyorsunuz dedi, hop s20 lerden sonra kaldırdı. Artık s21 s22 s23 lerde yok. Niye yok ? apple effect işte. Ondan sonra 3.5 mm kulaklık jack'ı gene yok. Apple kaldırdı 7 lerde ortalık kıyamet gibi oldu. Samsungta s10'dan sonra kaldırdı. Değişebilen pil olayına zaten hiç girmiyorum allahtan androidde nispeten basit. Yüz tanımayı apple koydu akabinde hepsi hurra bizdede var diye diye dandik dandik şeyler koydular. Hala daha apple kadar iyi değil. Bir parmak izinde bu arada ortaklaşa bir karar sağlandı artık hepsinde var. Kimisi yanda kimisi ekranda optik yada ultrasonic vs. ama gene de var. Fiyatlara zaten değinmeye gerek yok. Binlerce dolara her sene yenisi çıkan telefonlar çıkıyor çok gereksiz.

  • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

   @orcun Hey gidi koca kurt note 8. Muhteşem bir kutu içreğiyle gelmişti.

  • Orcun @orcun

   @mutlakdeli Şimdi de yapabilir aslında samsung. Desin ki s23 ultra alana ben buds 2 pro veriyorum. İşte 45 wattlık adapter veriyorum. Ha ne yapıyor kısıtlı bir süre boyunca watch 5'i veriyor. Sonra yok.

 • Mlih @melih-atmaca

  A02s, A12 ve A23 de kutudan çıktı. A23 den 15w çıktı.