Beyler Digiturk'ü wifiye nasıl bağlarım?
Bende airties wus300 ve tp-link (modeli yazıcam) var bunları takınca wi-fi çalışmadı acaba bu aygıtlar uyumlu değil mi? Yoksa başka bir ayar mi var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fırat Duran @firat_duran

  Telefondan hotspot açınca görüyor mu cihaz?

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  WUS300 kendi başına, sürücüsüz çalışabilen bir kablosuz değil benim bildiğim. Digitürk kutusu vb cihazlarda, bu tür çevre birimlerinin önceden tanımlanması gerekir ve genellikle kendilerine özel birimler için tanımlayıcı bilgileri içerirler.

 • HonourWhiterun @honourwhiterun

  2014 ya da 15 gibi biraderin evine, o dönem kullandıkları Digiturk kutusu için talep etmemiz üzetine Digitürk TP-Link üretimi küp şekilli bir WiFi adaptörü getirmişti. o dönem için bile form faktörü piyasafaki WiFi adaptörleri ile uzaktan yakından alakası olmayan saçma bir şekildeydi.

  üstelik öyle sanıyorum ki o güne değin gördüğüm görebileceğim en kötü WiFi performansı da o cihazdaydı. Digiturk'ün bu saçma sapan donanım için o dönem talep ettiği ücretse tam 90 TL idi, varın bugün ne kadar edeceğini siz hesap edin.

 • ad33p @ad33p

  Tekrarlayıcıların, ethernet girişinden Digitürk'e bağlayıp, kablosuz olarak modeme bağlama özellikleri oluyor. Atıl durumda birinden bulabilirsen iş görür. Client mode diye geçiyor bu özellik.