OYUNU BİTİRDİM ve GENEL DEĞELENDİRMEM
Atomic Heart oyununu bitirdim ve genel bir oyun hakkında fikirlerimi anlattığım video yaptım. Tüm seri kanalda var izlemek isteyenler izleyebilir isteyen kısaca fikirlerime bu https://youtu.be/1Lr_Dki7SR4 bakabilir.

#AtomicHeart #Oyun #OyunSeyir

OLMUŞ MU Kİ BU OYUN ? -ATOMİC HEART GENEL DEĞERLENDİRME

Oyunu bitirdim ve genel bir değerlendirme bi bakış videosu yaptım seriyi izlemeden genel değerlendirme videosunu izleyebilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

  ölünce çok geriye atıyor, oyunlarda sevmediğim bir olaydır bu, dün 3 kere aynı şeyi oynayınca alt+f4 çektim bi ara devam edicem

  düzgün yönlendirme de yok pek, eldivenle olan konuşmaya çok dikkat etmek gerekiyor, böyle bilmecemsi yönlendirme yapıyor bazen 🙂

 • cgdincer @cgdincer

  Bu oyunu oynayıp üstüne bir de inceleme çekebilecek olanın emeğine extra saygım var.

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Az daha uğraşsalar oyun olacakmış. Şuan oynarken teknoloji demosu gibi bir his var. Save olayından ziyade yönlendirmelerin zayıflığı ve kafa karışıklığı durumuna çok düşürmesi beni çok rahatsız etti. Hele testing ground olayının çok ayrıştırılması senaryoyu baltayla kesip biçmiş. Onu mu yapsam bunu mu? Bunu yapsam sonra buna dönebilir miyim? vs vs. ne gerek var bu stresleri oyuncuya yaşatmaya. Hikayeye bütün olarak yedirilmeliydi.

  Şimdi oynarken senaryo bitmesin diye kıvranıyorum. Bitse oynamayı bırakırım çünkü.

  • arthapot @arthapot

   Doğru gözlemler, harita buglarıda cabası yürürken düz taşa kayaya takılıp kayıt noktasına geri dönmek zorunda kalmak bir süre sonra beni sıktı seri çekiyor olmasa im bazı noktalarda bırakmaya getirdi bu durum beni.