Dostlar, hem oturma odasındaki eski FHD tv'nin yerine #4K TV olsun diye hem de arada bi Age of 4 oynarım diye Samsung M7 LS43BM700UUXUF aldım, fiyatı da fena değildi.. Daha önce kullanan, bilen var mıdır?.. Bu saatten sonra 60Hz panel almazdım ama genelde haberleri izleyeceğim bi monitör olacak.. Biraz kullanınca ufak bi inceleme yapacağım..
#samsungm7 #Monitör #akıllımonitör #

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr.Bell @mr-bell

  Hayırlı olsun. Bir süredir kullanıyorum, akıllı özelliğiyle 4K olarak stream uygulaması açabilmesi avantaj zira bilgisayarım ile 4K açmak için videoyu öyle indirmem lazım. Kasa plastik kalitesi ortalama, ısınıp soğumaya başlayınca çıt çıt ses gelebiliyor. Rgb değil bgr piksel dizilimi var ama bir şeyler okurken vs keskinlik olarak tatmin edici. Kumandasının beyaz olması ve global modellerinde pv panelli siyah kumanda verirken bize bunu vermeleri kelek.
  Ayak bağlantısı nedeniyle yamuk durabiliyor, iyi ayarlamak sıkmak lazım. Sormak istediğin bir şey varsa ürün gelmeden bildiğim kadarıyla cevaplarım, belki ters bir şey vardır iade edersin açmadan.
  Vade farkı nedeniyle mi fiyat öyle.

 • KeLBoY @kelboy

  Bu 32 inç olanı, benim aldığım 43 inç.. Aradaki farka değer.. Diğer monitörlerim 4K 120 Hz ve 2K 144 Hz olduğu için bunu 60 Hz alabilirim, zaten TV olarak kullanacağım genelde..

 • KeLBoY @kelboy

  @snow-flake Aynen, saçma sapan fiyatlara satılıyorlar.. Benim monitör dediğim büyük TV, onu monitör olarak kullanıyorum, TV yayını izlemiyorum..

 • vural balıkçı @vuralbalikci

  şunlar 60 hz'de sınırlı kalmasa, çözseler bu işi.. çok güzel aletler.