#kendimedüşünceler Fanatikler, fanatikler... Gerçek sorun aslında bunlar. Bunlar her yerde, TS bile bunlarla dolu. Bunlara bir şey anlatamazsınız, gerizekalı değillerdir ama fanatiktirler. Beyinleri yeni algılara kapanmıştır. Tek yapabildikleri fanatikliklerini üstü kapalı cümlelerle ifade etmeye çalışmaktır. Aslında pek çoğunun fanatik olduğundan da haberi yoktur çünkü beyinleri sorgulamaya da kapanmıştır. Tamam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

    Doğuştan gelen bir şey değil ama doğuştan telkin ile gelen bir şey.

  • Lehimli At @at

    Araba fanatikleri var tsde. En ufak bir lafımda linç yiyorum. Hep daha büyük arabalar istiyorlar, ufak arabada hız yapamıyorlarmış ve hızlı gelen araba vurursa büzülüyormuş da tehlikeliymiş falan. Asla arabasız hayat düşünemiyor.

  • 2GB DDR3 64BIT @gt710gaming

    Doğru. Kendim bile ne kadar tarafsız olmaya çalışsam da illaki bir yerde bi tarafa veya görüşe yakın oluyorumdur veya etkileniyorumdur diyorum. Herkes etkilenir. Mesele bence kendini tanımlayabilmek ve hatasıyla doğrusuyla ne olduğunu bilmektir ve sürekli sorgulamaktır. Kendimi sürekli eleştirmeye çalışıyorum elimden geldiğince. Ama yorulduğumda bahanem "ben de insanım olsun o kadar" oluyor.