#TeknoYardım #GamePass #DeathStranding

Bir Death Stranding sorunu ve çözümü daha. Oyunun yüklenme ekranında ve sonrasına çökmesi sorununu BB'nin sesini hoparlöre yönlendirerek çözmüştüm. Ancak oyun içinde sık sık ses gidip bir daha da gelmiyordu. Bunun için BB'nin sesini veren kaynağı değiştirme işlemini sürekli tekrar yapıp eski haline getirmem gerekiyordu. Bir çok çözüm denedim, tek işe yarayan harici ses kartının kablosunu USB 3 portundan çıkartıp USB 2 portuna takmam oldu. Harici ses kartı kullanıp da DS oynayan ve bu sorunu yaşayan muhtemelen çok azdır, ancak başınıza gelirse bu şekilde çözmeyi bir deneyin.

https://teknoseyir.com/durum/1600736

#TeknoYardım #GamePass #DeathStranding

#TeknoYardım #GamePass #DeathStranding Yaşadığım sorunu yaşayan varsa ses çıkışı ayarını değiştirmeyi denesin. Bende ayarlarda hoparlör seçiliydi, "default" olarak değiştirince...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Alptekin @alptekinck

    Xonar d1 ile oynadım hiç sorun yaşamadım ben.

  • Unreal Mannequin @mannequin

    Ben Gamepass kullandığım için oradan kurmuştum. Bahsettiğim sorunların Xbox'tan kaynaklandığını sanmıyorum. Oyunda genel olarak ses sorunları var. Harici ses kartı da olunca ne yapacağını şaşırıyor. Hayatımda belki de ilk kez müzik, sfx, konuşma gibi sesleri ayrı ayrı ayarlayamadığım bir oyun oynuyorum. Oyunda bir anda bangır bangır müzik giriyor. Müzik sesini kısayım diyorum ama yok, sadece master volume var. Müzikler de kötü, hiç çekilmiyor, müzik girince mecbur sesi kapıyorum.