#migrosyemek #MigrosRezaleti Cumartesi vermiş olduğum sipariş teslim edilmedi fakat hala iade alamadım. Temsilcileri bottan hallice durumu belirttiğimde onlar bile ulaşamadılar satıcıya. 4 günde iade yapamayan yetersiz bir firma, alışveriş yapmadan önce düşünün derim bir kez daha.
Siparişi de teslim edildi diye güncellemişler uygulamada. 4 günde iade beceremiyorlar, sorun yaşarsanız böyle şeyler yaşayacaksınız sipariş vermeden aklınızda olsun derim. Muadilleri 10 dakikada iade giderip mağduriyet için özür dilerken bir de bunlarda pişkin tavırlar inceliyoruz inceliyoruz parasından çok bu yüzsüzlüğe darlanıyorum.
Bir daha asla sipariş vermeyeceğimi düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Lehimli At @at

  Twitter'dan da çemkirmek lazım gibi

  • CimAdam @cimadam

   Canlı yardımı direk bot, yazık bir de para veriyorlar insanlara bu iş için. İnceliyoruzdan başka bir cümle duymadım. Dedim en son neyi inceliyorsunuz tam olarak söyleyin cidden merak ediyorum.
   Restoran siparişi unutmuştur üzerinden 4 gün geçti bu çapı küçükler hala inceliyoruz diyorlar :))

 • CimAdam @cimadam

  Şubeyle alakalı bir durum, diyeceksiniz bu da restoranla alakalı ben sorun olmasına laf etmiyorum zaten, sorun her yerde olabilir. Ben sorunu nasıl ele aldıklarına bakıyorum. Trendyolda şunu yaşasam anında iade gelir üzerine bir de kupon falan verirler. Yemeksepetinden aldığım bir ürün kırık geldi basit bir ürün ama kullanılabiliyor, yazdım yardıma ilk dedikleri hemen iade edelim. Dedim iadeye gerek yok dikkat edin sadece mağdur olmasın insanlar tabii dedi kupon verelim dedim onu da istemiyorum. Firmaların kalitesi burada çıkıyor ortaya ki yemeksepetini de pek tutmam ama işini iyi yapıyor mu yapıyor.