Konu açmıştım https://teknoseyir.com/durum/1594150 Vakıfbank like kart ile ilgili daha sonra kapatmak için şubeye gittim. Bireysel mh kartı ben kapatacağım dedi. Sms de geldi kapandığına dair. Az önce de kuryeye verildiğine dair sms geldi. Verdiğim adresi de yanlış yazmışlar. Müşteri değilim kurye gelmeden önce arar mı?

@at vakıfbank 2k limitle kart onaylamış. 10K

@at vakıfbank 2k limitle kart onaylamış. 10K gelir yazmıştım 2k kart vermiş. Like kart başvurmuştum ondan dolayı mı 2k veriyor? Bir de vakıfbank iyi mi sence?
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • formulaz @formulaz

  Kampanyaları da yokmuş taksit dışında. Sinema için 15 TL iade ediyor ne anladım bu işten. Halkbank kredi kartı kampanya konusunda daha iyiymiş boşu boşuna kapatmış parafree'i.

 • macuser @macuser

  Buna bende 3 gün önce başvurdum hala değerlendiriliyor aşamasında büyük ihtimal onaylanmayacak

  • formulaz @formulaz

   İşin ilginç tarafı diğer bankalar öğrenci olduğum için 2k üstüne çıkarmıyor. Bu direkt 2k verdi. Çok ilginç gerçekten. Özel banka da değil yani. Parafree'yi kapattırdıktan sonra hiç limitlerim istediği gibi olmuyor. Çünkü ödemeler artıyor çok kart olunca da. Gelince direkt kapattırırım gibi duruyor bu kartı.

  • macuser @macuser

   @formulaz Bende öğrenciyim ziraat ve teb toplam 60k civarı limit var.Bende takip etmek zor diye yeterince az kredi kartı ile devam etmek istiyorum

  • formulaz @formulaz

   @macuser Siz çalışıyor musunuz? Ben kampanya konusunda artık pek olumlu bakmıyorum. Çok yüksek oluyor harcama limitleri. Dün lcw indirimi vardı mesela onu kullandım. Bir de ilk harcama da %50 vardı onu kullandım. Onun dışında pek mantıklı kampanyalar yok. Enpara ve Yapı Kredi var bende de.

  • formulaz @formulaz

   @macuser Halkbank 2k limiti azalttım.500 tl düşürdüm enpara 1.5k versin diye. O da 1k verdi. Paraf'ı 1k yapayım dedim tekrar yükseltmediler. Ondan sonra yapı kredi aldım paraf yerine 600 TL verdi. Şimdi de vakıf direkt 2k verdi. Gelsin kullanmasakta dursun 3 kart yeter artar bile ya. En azından 1 devlet bankasında kredi kartı olması iyi olur. Halkbank az önce genç karta başvurdum gelir belgenizle şubeye başvurun diyor 😀 Engel yedim sanırım halkbank dan. Öğrenci kartım olmasına rağmen.

  • macuser @macuser

   @formulaz Okul şubatta bitiyor hocam şu an freelance olarak yurtdışı işler yapıyorum.Bende ilk kredi kartımı aldığımda 500 tl limit vardı ama 1 yılda 5k civarına arttırdılar.Düzenli ödeme ile limit çok rahat artıyor

 • Lehimli At @at

  İptal etmek yerine limitini 300e 500e düşürmek olabilirdi. Ayda bir alışveriş yapardınız not yükselirdi.