bağırarak konuşmasa güzel adam.
macten geçen birisi olarak 2. hafta farkedip kafayı yediğim bir sorundu(paylaşmıştım burada). 3 yıllık bir mevzu imiş. güzelce sorunu anlatmış. kaliteli içerik için ürün şart değildire de güzel bir örnek.
https://www.youtube.com/watch?v=OHKKcd3sx2c

Microsoft is Forcing me to Buy MacBooks - Windows Modern Standby

Vessi is giving away a pair of socks of your choice to the first 100 shoes sold using code SocksLinusTechTips at http://Vessi.com/LinusTechTipsCreate your bu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Osman Öztürk @ptseeker

  @kirazerik Sonda kurduğu cümleyi kurabilmek büyük güç aslında. Ama ben de katlanamıyorum genelde videolarına çok fazla generic youtuber havası veriyor

 • qubit @qubit

  Zaten kaliteli içerik ürün ile olmaz; emek ile olur. Bu videoda kim bilir kaç kişi emek harcamıştır. İnsanlar da bunu nadiren gönüllü yapıyor, eh o zaman kalite içerik = para demek.

  Dergi modeli yürüyen bir model miydi bilmiyorum, dergide çalışmadım, dergi çıkartmadım. Ama bir şekil tüketici okur yayına doğrudan para aktarabiliyordu. Hatta kağıt sübvanse ediliyordu eskiden, gerçek gazeteci gazete sahibi oluyordu. Bu konsept gitti yerine yenisi gelmedi. Gelen model büyük ABD şirketlerine yarayacak bir modelden ibaret, küçük yayıncıya faydası yok. Yayıncı anahtar bardak satmak zorunda kalıyorsa o iş modeli yanlış demektir.

 • cgdincer @cgdincer

  Kapat yapmak ne kadar zor olabilir.

 • mrmetalhead @mrmetalhead

  Gecen basima geldi, %80 sarj ile uyku moduna sokup biraktigim elitebook sabah hic acilmadi. Sonra sarj edip tekrar biraktim, iki gun boyunca her gun bir acip aleti baktim ne kadar pil kaybi olmus diye. Bosu bosuna alette sorun var sandim.