Enpara ücretsiz taksitlendirmede limiti sonunda 6k yapmış. Eskiden world kart da ücretsiz taksitlendirme sunardı ve limiti epey yüksekti, 5k alışverişi karttan çekmiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • formulaz @formulaz

  Bence enpara faizsiz taksiti tamamda. Bu puan felan öğrenci olarak bana boş gelmeye başladı. Genel olarak yapı kredi yeni aldığım için olabilir. Sosyal mecralardan 40 tl para puan kampanyası geldi bir de ilk defa kullanım için %50 para puan almıştım. Onun dışındaki kampanyalar işte 200 tl üzeri alışveriş yap şu kadar. 400 TL üzeri şu kadar vs. Bir öğrenci o kadar harcamayı yapıyorsa zaten zengindir.

  • Lehimli At @at

   Ben ailemle yaşadığım için kampanyalara katılabiliyorum ama öğrenciler için kampanyaların limiti çok yüksek. Ön ödemeli kartlarda paycellde falan kampanyalar öğrenciler için daha uygun. Bazı aylarda Şok markette 100tl alışverişte 15 tl veriyor mesela.

  • formulaz @formulaz

   @at 3 tane kart olacak bende. Kredi notu düşmesin diye hepsinden biraz biraz alışveriş yapmak gerekecek. Yapı kredi kapatsam mesela puanları geri alıyorlar diye biliyorum her banka da böyle. Sanırım skt geçerse puanların o zaman kimse istemiyor geri. Enpara, vakıf yeter. Ya da 50-100 tl alışveriş yapacaksın her karttan.

  • Lehimli At @at

   @formulaz kapatsan geri almasa dahi süresi bitiyor puanların. 😩
   Kartları ücretsiz olanları alıp, birini kullanıp diğerlerini kredi notu için kullanmsk iyi bir taktik olur